INDOLA RAPID BLOND+ ROZJAŚNIACZ NIEBIESKI 450g

  • Dodaj recenzję:
  • 302146
  • Producent: Indola
  • szt.
  • Cena netto: 38,62 zł 47,50 zł

INDOLA

PROFESSION RAPID BLOND

BLUE COMPACT

450 ml

Indola Rapid Blond+.

Kompaktowy puder rozjaśniający. Z ulepszoną formułą, rozjaśnia do 8 poziomów przy użyciu 6% developera. Zapewnia platynowe rozjaśnienie. Unikalne składniki restrukturyzujące i łagodny poziom pH poprawiają strukturę włosów. Kolor niebieski.

Stosować rękawice ochronne. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie stosować na zniszczone włosy. Unikać zbędnego kontaktu ze skórą. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs.

MIESZANIE:

W niemetalowej miseczce połącz 35g (jedna miarka) Rapid Blond+ niebieskiego, niepylącego pudru rozjaśniającego z 70ml (1:2) Kremowego Developera Profession 2%. 6% lub maksymalnie 9% w zależności od pożądanego stopnia rozjaśnienia, do uzyskania jednolitej, kremowej konsystencji Nakładaj bezpośrednio po wymieszaniu. Rozprowadzaj odpowiednią ilość mieszanki równomiernie na włosach, aby uzyskać jednolity efekt kolorystyczny. Uważnie nakładaj równomiernie mieszankę na suche, niemyte włosy, zaczynając od linii karku. Pracuj małymi sekcjami.

WŁOSY NATURALNE:

Najpierw nałóż mieszankę na środek i końce włosów w odległości 1-2cm od skóry głowy. Pozwól włosom na rozjaśnienie o 2-3 tony w zależności od pożądanego stopnia rozjaśnienia, a następnie, ostrożnie, zastosuj produkt od nasady włosów, unikając zbędnego kontaktu mieszanki ze skórą głowy.

APLIKACJA NA ODROSTY:

Nakładając mieszankę z maksymalnie 6% developerem na linię odrostu włosów wcześniej farbowanych unikaj zbędnego kontaktu mieszanki ze skórą głowy. Uważaj, aby nie nałożyć mieszanki na włosy wcześniej rozjaśniane.

CZAS DZIAŁANIA:

Sprawdzaj włosy co 5 minut. Łącznie czas działania może wahać się od 20 do 45 minut w zależności od struktury włosów, użytego stężenia developera oraz oczekiwanych wyników koloryzacji. Nie stosować zewnętrznego źródła ciepła, np. Suszarki, aby skrócić czas działania produktu.

SPŁUKIWANIE:

Po upływie czasu działania należy spłukać całość mieszanki z głowy ciepłą wodą. Umyć włosy szamponem i nałożyć na nie odżywkę z serii Innova Color.