MAGNETIQUE INSPIRE PROFESJONALNA PROSTOWNICA 150W

  • Dodaj recenzję:
  • 304031
  • Producent: Magnetique
  • szt.
  • Cena netto: 141,05 zł 173,49 zł

MAGNETIQUE
INSPIRE

PPROFESSIONAL STYLER

CLASSIC

PROSTOWNICA

 

Całkowicie profesjonalna a jednocześnie najbardziej ekskluzywna i stylowa prostownica na rynku MAGNETIQUE inspire professional style classic,posiada pozłacane płytki o standardowej szerokości. Idealnie poradzi sobie z długimi i bardzo gęstymi włosami. Perfekcyjnie sprawdzi się także w przypadku bardzo opornych na prostowanie włosów. Dzięki niej Twoje włosy będą perfekcyjnie nawilżone oraz nie pozbawi Twoich włosów naturalnych olejków.

Najbardziej zaawansowana technologicznie prostownica MAGNETIQUE inspire została wzbogacona w 14 ceramicznych czujników, które rozpoznają porowatość włosów, dzięki czemu temperatura jest odpowiednio dobrana do kondycji Twoich włosów. Nowoczesna technologia na bazie której została wyprodukowana ta prostownica zapewnia,że Twoje włosy będą idealnie gładkie oraz niewiarygodnie błyszczące. Funkcja jonizacji przeciwdziała elektryzowaniu się włosów oraz pozostawia je niezwykle miękkie.

Nowoczesne i unikalne technologie.

Prostownica posiada wbudowany ultra zaawansowany mikroprocesor dzięki któremu nagrzewa się w kilka sekund. Funkcja Sleep powoduje,że prostownica wyłącza się sama po 30 minutach bezczynności. Natomiast innowacyjna funkcja COLD MODE sprawia iż prostownica MAGNETIQUE inspire sama wyłącza się w momencie kiedy w pomieszczeniu jest mniej niż 5 stopni C,aż do ponownego wzrostu temperatury. Unikalna technologia SMOOTH PLATES gwarantuje równomierny nacisk płytek na włosy,ponadto prostownica nie szarpie włosów i ich nie niszczy. Prostownica MAGNETIQUE inspire Styler jest wyposażona w system UNIVERSAL VOLTAGE, umożliwiający jej pracę pod napięciem 110,220,230V-dostępnymi w różnych rejonach świata. W prostownicy zastosowano permanentne materiały o niespotykanej trwałości.

 

GWARANCJA 12-MCY