Alfaparf Lisse Design Keratynowe Prostowanie 2015

 • Dodaj recenzję:
 • 304674
 • Producent: Alfaparf
 • Kod producenta: 8022297032375
 • szt.
 • Cena netto: 93,50 zł 115,01 zł
 • Niedostępny

ALFAPARF

LISSE DESIGN

KERATIN THERAPY

ZESTAW PROSTUJĄCY

Skład zestawu:

 1. głęboko oczyszczający (Deep Cleansing Shampoo)40 ml nie zawiera soli ani siarczanów.

 2. 2.fluid wygładzający (Smoothing Fluid) 100 ml

 3. 3.maska nawilżająca (Rehydrating Mask) 40 ml

 4. 4.instrukcja stosowania

Lisse Design Keratin Therapy Smoothing Treatment Kit - keratynowy zestaw prostujący/wygładzający - Linia Lisse Design Keratin Therapy została opracowana tak, aby zagwarantować gładkie, aksamitne, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu włosy, dzięki innowacyjnej technologii opartej na keratynie. Kosmetyki Lisse Design gwarantują trwałe, utrzymujące się do 3 miesięcy rezultaty oraz zapobiegają puszeniu się włosów.

Zastosowano formuły niezawierające parabenów ani formaldehydu, natomiast wzbogacone o:

1. Kera-Collagen Complex - kompleks oparty na hydrolizowanej keratynie oraz kwadernizowanym kolagenie. Kompleks gwarantuje długotrwałe prostowanie (efekt utrzymuje się do 3 miesięcy). Pod wpływem ciepła zmienia układ łańcuchów keratynowych, porządkując je w charakterystycznej, płaskiej formie.

2. Olejek Babassu - cenny olejek pochodzący z lasów Amazonii o wyjątkowych właściwościach zmiękczających. Dzięki niemu włosy stają się miękkie, jedwabiste i pełne blasku.

Okres przydatności kosmetyków: powyżej 30 miesięcy.

Jak stosować:

Krok A:

Na zwilżone wodą włosy nałóż szampon Deep Cleansing Shampoo (1), wykonaj delikatny masaż, następnie dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą. Wysusz włosy suszarką.

Krok B:

Wysuszone włosy podziel na 4 sekcje. Za pomocą załączonego aplikatora nakładaj obficie Smoothing Fluid (2) na pasma włosów o grubości 1-2 cm. Każde pasmo dokładnie przeczesz grzebieniem w celu dokładnego rozprowadzenia produktu na całej długości włosów. Nie nakładać na skórę głowy. Następnie okryj głowę foliowym czepkiem i pozostaw na 20 minut pod dodatkowym źródłem ciepła (klimazon, suszarka hełmowa), na ostatnie 5 minut pozostaw w temperaturze pokojowej.

Krok C:

Po upływie czasu działania delikatnie spłucz włosy ciepłą wodą przez około 15 sekund, osusz włosy ręcznikiem i nałóż na wilgotne włosy Rehydrating Mask (4), rozczesz włosy grzebieniem, pozostaw na 5 minut, a następnie spłucz włosy przez około 15 sekund.

Krok D:

Wysusz włosy za pomocą szczotki i suszarki. Następnie przy pomocy prostownicy przeciągnij każde z pasm włosów o grubości 0,5 cm.

 • Włosy grube/naturalne temperatura prostownicy 200/210°C, od 8 do 10 razy prostownicą.

 1.  

  • Włosy normalne/neutralne temperatura prostownicy 190/200°C, od 6 do 8 razy prostownicą.

  • Włosy farbowane temperatura prostownicy 170/180°C, od 6 do 8 razy prostownicą.

  • Włosy rozjaśniane, z pasemkami temperatura prostownicy 160/170°C, od 7 do 9 razy prostownicą.

Uwaga:

Należy używać rękawiczek ochronnych. Nie nakładać na skórę głowy. Trzymać z dala od dzieci.. W przypadku dostania się do oczu przemyć dokładnie ciepłą wodą.