ALLWAVES HAIR COLOR REMOVER DEKOLORYZATOR 2x100 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 309431
  • Producent: Allwaves
  • szt.
  • Cena netto: 13,00 zł 15,99 zł

ALLWAVES

HAIR COLOR REMOVER

DEKOLORYZATOR

2x100 ml

Hair Color Remover pomaga pozbyć się sztucznego koloru z włosów.

Odbarwiacz koloru 1 + 2, dzięki specjalnej i ekskluzywnej formule, usuwa niechciany kolor włosów. Eliminuje całkowicie dowolny rodzaj sztucznego barwnika, ale respektuje normalną strukturę włosów, pozostawiając włosy idealnie przygotowane do otrzymania nowego ubarwienia.

Sposób użycia:

Załóż rękawiczki i przelej równe ilości produktu z buteleczek 1 i 2 do plastikowej miseczki. Mieszaj nie dłużej niż minutę i natychmiast nałóż na włosy, gdyż produkt szybko traci swoje właściwości. Zostaw na włosach na 15-20 minut. Sprawdzaj regularnie postęp procesu na niewielkim pasemku. Spłukuj przez 3-5 minut. W razie potrzeby czynność powtórz, aż niechciany kolor zostanie całkowicie wyeliminowany. Zneutralizuj, wysusz włosy i nałóż nowy kolor.

Uwagi:

Nakładaj na suche włosy. Pilnuj, aby produkt nie dostał się do oczu. Używaj rękawiczek ochronnych. Nie nakładaj na zaczerwienioną lub podrażnioną skórę. Dbaj o dobrą wentylację w pomieszczeniu. Nie nakładaj na włosy, które zostały pomalowane henną lub farbami zmywalnymi. Nie mieszaj z utleniaczem.

Nautralizacja:

Zmieszaj 50ml szamponu z 40ml wody i 10ml oksydantu 20 vol i nałóż na włosy jak normalny szampon. Zostaw na 10 minut i spłucz