DIAPASON MILANO DCM FARBA DO WŁOSÓW Z AMONIAKIEM

  • Dodaj recenzję:
  • 312698
  • Producent: Diapason
  • szt.
  • Cena netto: 10,73 zł 13,20 zł

DIAPASON MILANO
FARBA DO WŁOSÓW Z AMONIAKIEM
75 ml / 100 ml

Profesjonalna kremowa koloryzacja oksydacyjna, zapewniająca 100% pokrycie siwych włosów. Formuła opiera się na pigmentach najnowszej generacji gwarantujących długotrwałe rezultaty. Dzięki obniżonej zawartości amoniaku, farba otula przyjemnym zapachem.

Farby Diapason w swojej gamie zawierają odcienie rozjaśniające włosy aż do 5 tonów - dostępne w pojemności 75 ml.

Technologia HOP - pomaga pigmentom koloryzacji przeniknąć w głąb struktury włosa w trakcie procesu koloryzacji, równocześnie zapobiega utracie pigmentów, których utrata mogłaby spowodować zniekształcenie wyniku koloryzacji oraz negatywnie wpłynąć na trwałość koloryzacji.

Składniki aktywne:

Olejek z Awokado - dzięki swoim przeciwutleniającym właściwościom zapewnia głębokie nawilżenie oraz nabłyszczenie włosów od nasady aż po końce, równocześnie wzmacniając włosy i stymulując ich wzrost.

Olejek Arganowy - wyjątkowo bogaty w kwasy Omega 6 oraz Omega 9 chroniące włosy przez utlenianiem pozostawiając włókna lekkie i błyszczące. Olejek zawiera dużo kwasów tłuszczowych, które mają intensywne działanie odżywcze oraz regenerujące równocześnie głęboko nawilżając włosy.

Białko Oswa - działają nawilżająco, zmiękczająco i wygładzająco na skórę, jednocześnie intensywnie odżywiając, nabłyszczając oraz pozostawiając włosy miękkimi.
Sposób użycia:

Przed nałożeniem koloru:

1. Zawsze używaj rękawiczek do przygotowania mieszanki oraz do jej aplikacji na włosy.

2. Wykonaj test wrażliwości skóry na 48 godzin przed koloryzacją.

3. Aplikuj na suche i nieumyte włosy.

Koloryzacja:

Proporcje mieszania:

Standardowa koloryzacja 1:1

Rozjaśniająca koloryzacja 1:2

Włosy, które nie były nigdy wcześniej farbowane:

Nałóż mieszanką na długości włosów aż po same końce pozostawiając 1-2 cm od nasady. Pozostaw mieszankę na 15 minut. Po upływie czasu ponownie nałóż mieszankę tym razem u nasady i pozostaw na 30 minut.

Włosy wcześniej rozjaśnione:

Zmieszaj 1 część farby z 2 częściami emulsji oksydacyjnej. Nałóż mieszanką na długości włosów aż po same końce pozostawiając 1-2 cm od nasady. Pozostaw mieszankę na 20 minut. Po upływie tego czasu ponownie nałóż mieszankę tym razem u nasady i pozostaw na 45-60 minut. Aby odświeżyć odrost nałóż mieszankę na sam odrost i pozostaw na 45-55 minut, następnie zmocz włosy wodę i zemulguj nałożoną mieszankę, rozprowadzając ją na długości i końce włosów, i pozostaw jeszcze na 5 minut.

Farbowanie odrostu:

Nałóż mieszankę farbującą na sam odrost, pozostaw na 30 minut, aby uzyskać jednolity kolor na całej długości. Po upływie czasu zamocz włosy letnią wodą i emulguj mieszankę rozprowadzając ją na całej długości włosów, pozostaw na 5 minut.

Po farbowaniu:

Masę farbującą zmyj letnią wodą, następnie zaleca się umycie włosów szamponem równoważącym, kolejne nałożenie maski przywracającej równowagę pH skóry głowy oraz włosów.
Dostępne symbole: