Ermila Maszynka T-Motion Nano + Zestaw Dezynfekcji

 • Dodaj recenzję:
 • 310539
 • Producent: Ermila
 • Kod producenta: 4015110018193
 • szt.
 • Cena netto: 341,46 zł 420,00 zł

 

ERMILA

MASZYNKA BEZPRZEWODOWA

T-MOTION NANO

+

ZESTAW DO DEZYNFEKCJI

 

Jedyny w swoim rodzaju trymer Nano do strzyżenia włosów premium o niezwykłych właściwościach.

 

Maksymalna kreatywność, ergonomia nie do pobicia, absolutne bezpieczeństwo to cechy, które wyrózniają nowy trymer MOTION NANO spośród innych. Gwarancja bezpieczeństwa i super ergonomicznego użytkowania.

Nowy, wysokiej jakości profesjonalny nóż ze stali szlachetnej "Made in Germany" z wyjątkowo krótką długością cięcia 0,4mm.

Łatwość obsługi z systemem szybkiej wymiany noża STAR BLADE II

Funkcja szybkiego ładowania w ciągu 2 godzin.

Czas pracy w pełnym systemie naładowania trymera do 100 min zapewni przyjemną i wygodną pracę.

Przełącznik z wbudowaną kontrolką naładowania akumulatora.

Dodatkowo w komplecie nakładka dystansowa o regulowanej wysokości cięcia 3-6mm, zestaw do pielęgnacji ostrza, ładowarka.

 

W skład zestawu do dezynfkecji wchodzi:

 

 • Wahl Blade Ice spray 4w1 400 ml

  BLADE ICE to spray o wysokiej efektywności, służący do natychmiastowego chłodzenia, oliwienia, czyszczenia oraz ochrony antykorozyjnej noża. BLADE ICE po prostu natryskiwać po użyciu i w czasie używania urządzenia na nóż i po bokach przez nóż. Rezultatem jest redukcja tarcia, wytwarzania ciepła i niższe zużycie noża bez pozostawiania znacznych resztek oliwy. Pojemnik trzymać pionowo. Nóż spryskiwać z odległości ok. 15-20 cm. W celu dodatkowego naoliwienia urządzenia, przed każdym użyciem na nóż nanieść kilka kropel oliwy do noży.

   

 • Wahl Hygienic Spray do dezynfekcji maszynek 250 ml

  Gwarantuje czystość i higienę wszystkich noży. Jest on odporny na bakterie i wirusy oraz chroni przed korozją, zapewniając dłuższy okres eksploatacji noża. Może być używany wraz z oliwą do noża. Włączoną maszynkę utrzymywać w pozycji w dół a nóż spryskać bezpośrednio dwu- lub trzykrotnie (spray w żadnym przypadku nie może dostać się do obudowy lub wnętrza maszynki). Maszynkę wyłączyć a nóż zetrzeć miękką, czystą ściereczką. W celu dodatkowego naoliwienia urządzenia na nóż nanieść kilka kropel oliwy do noża.

   

 • Wahl Special Blade Oil 200 ml

  Oliwka do profesjonalnej pielęgnacji i konserwacji ostrzy wszystkich rodzajów maszynek. Specjalnie opracowana oliwka do smarowania ostrzy w maszynkach. Nie smarowane ostrza potrafią się zacierać I stawiają opór, powoduje to szybsze ich zużycie. Ostrza maszynki do strzyżenia należy smarować dość często, po każdym strzyżeniu. Częstą oznaką tego, iż ostrze wymaga smarowania jest jego podwyższona temperatura podczas pracy.

 

Zasilanie: Akumulatorowe