KALLOS ZESTAW BOTOX MASKA+SZAMPON 2 X 1000 ML

  • Dodaj recenzję:
  • 312418
  • Producent: Kallos
  • Kod producenta: 5998889511425
  • szt.
  • Cena netto: 20,73 zł 25,50 zł

KALLOS

COSMETICS

HAIR BOTOX

PROTOX

SZAMPON

Z KERATYNĄ, KOLAGENEM I KWASEM HIALURONOWYM

1000 ml

+

MASKA

Z KERATYNĄ, KOLAGENEM I KWASEM HIALURONOWYM

1000 ml

 

1. SZAMPON Z KERATYNĄ. Keratyna, Kolagen, Kwas hialuronowy idealnie wbudowuje się w całą strukturę włosa i w unikalny sposób wzmacnia słabe, suche, łamiące i cienkie włosy. Delikatnie czyści włosy, a równocześnie zawarty penthenol, olejek kokosowy i oliwka z oliwek dogłębnie odżywia i nawilża. Szampon przeznaczony jest do włosów delikatnych, cienkich, suchych i zniszczonych. Po użyciu włosy są lśniące i błyszczące.

Sposób użycia:

Zwilżyć włosy wodą, następnie nanieść niewielką ilość szamponu, wmasowywać we włosy przez około 3 minuty. Dokładnie spłukać, dla lepszego efektu czynność powtórzyć. Po zakończeniu mycia zaleca się nałożenie na lekko wysuszone włosy maski z tej samej serii kosmetyków.

1. MASKA Z KERATYNĄ. Kallos Hair Botox to profesjonalna maska do włosów z keratyną, kalogenem i kwasem hialuronowym. Specjalna formuła botoksu dla włosów doskonale wbudowuje się w całą strukturę włosów. Dzięki zawartości panthenolu oraz oleju kokosowego i oliwkowego dogłębnie regeneruje i odżywia. Po zastosowaniu włosy staną się bardziej lśniące i jedwabiste w dotyku. Ułatwia stylizację.

- włosy lśniące i jedwabiste w dotyku
- ułatwia stylizację
- zawiera panthenol, olej kokosowy i oliwkowy
- głęboko regeneruje i odżywia

Sposób użycia:

Stosować po umyciu na włosach wysuszonych ręcznikiem. Po upływie 5 minut dokładnie spłukać.

Działanie: Regeneracja