Leo Zestaw Do Trwałej Ondulacji Delikatny 2

  • Dodaj recenzję:
  • 300745
  • Producent: Leo
  • Kod producenta: 5905485940030
  • szt.
  • Cena netto: 28,45 zł 34,99 zł

LEO

PŁYN KERATYNOWY

DELIKATNY2

DO WŁOSÓW FARBOWANYCH I ROZJAŚNIANYCH

1000 ml

+

UTRWALACZ UNIWERSALNY

1000 ml

PŁYN KERATYNOWY DO TRWAŁEJ ONDULACJI DELIKATNY2” DO WŁOSÓW FARBOWANYCH I ROZJAŚNIANYCH 1000ml

Jest nowoczesnym płynem zawierającym keratynę. Kompozycja środków naturalnych wzmacnia i nawilża włosy, które pozostają zdrowe, błyszczące i elastyczne.

Sposób użycia:

Włosy umyć, osuszyć ręcznikiem nadmiar wilgoci, nawinąć na nawijacze plastikowe. Płyn najlepiej nakładać gąbką zaczynając od tyłu głowy. Każdy nawijacz musi być dokładnie nasączony płynem. Po nałożeniu płynu założyć czepek. Czas trzymania płynu na włosach wynosi od 15 do 25 minut w zależności od numeru płynu, rodzaju włosów i siły skrętu. Po tym czasie płyn dokładnie wypłukać z nawijaczy strumieniem ciepłej wody. Osuszyć ręcznikiem. Utrwalić skręt utrwalaczem keratynowym firmy Leo.

2.UTRWALACZ UNIWERSALNY 1000 ml

Jest nowoczesnym utrwalaczem zawierającym w swoim składzie keratynę oraz naturalne składniki regenerujące i nawilżające włosy. Składnik kondycjonujący ułatwia rozczesywanie włosów i układanie fryzury. Skręt jest mocny i trwały. Jest polecany dla każdego rodzaju płynu do trwałej ondulacji.

Sposób użycia:

Utrwalacz najlepiej nakładać gąbką. Należy go pozostawić na nawijaczach przez 7 minut. Po tym czasie delikatnie zdjąć nawijacze i ponownie nasączyć włosy utrwalaczem na 3 minuty. Na koniec włosy delikatnie wypłukać. Można zastosować odżywkę regenerującą firmy Leo, która dodatkowo stabilizuje trwałą ondulację i pielęgnuje włosy.