Londa Color Tune Toner ekspresowy /07 90 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 319547
  • Producent: Londa
  • Kod producenta: 4064666309187
  • szt.
  • Cena netto: 20,32 zł 24,99 zł

Londa

Color Tune

Toner ekspresowy

/07

60 ml

Londa ekspresowy toner do włosów blond. Idealny do korekty blondów oraz neutralizacji niepożądanych tonacji i refleksów. Nadaje blondom intensywnego połysku i wielowymiarowości. Doskonałe rezultaty widoczne są już po kilkunastu minutach. Konsystencja jest żelowo - kremowa, co sprawia że krem jest wygodny i łatwy w użyciu. Sprawdza się przy nakładaniu butelką z aplikatorem lub przy pomocy miseczki i pędzelka. Formuła jest łagodna, co sprawia że włosy są bardziej podatne na układanie po rozjaśnianiu oraz poprawia ich kondycję.

 

/07 – idealny do włosów na poziomie 10, koryguje żółte tony w kierunku neutralnym a także rozjaśnia inne odcienie

 

Sposób użycia:

 

Farby Color Tune można użyc na dwa sposoby:

Ekspresowe Tonowanie Blondu - do korekty, zmiany lub tonowania koloru włosów. Proporcja mieszania: Zmieszaj w proporcji 1:2 z aktywatorem demipermanentnym 1,9%.
Wszystkie odcienie można ze sobą łączyć.
Czas trzymania na włosach wynosi do 10 minut bez użycia ciepła. Aplikuj mieszankę na rozjaśnione włosy przy użyciu miseczki i pędzelka lub butelki z aplikatorem, aby równomiernie rozprowadzić mieszankę na włosach. Podczas aktywacji sprawdzaj włosy, aby zapobiec nadmiernemu osadzaniu się koloru. Po upływie rekomendowanego czasu aktywacji, dodaj ciepłej wody i delikatnie zemulguj, a następnie dokładnie spłucz

Usługa: Base Breaker - do stworzenia łagodniejszych przejść między naturalnym odrostem a włosami rozjaśnianymi. Proporcja mieszania: Zmieszaj w proporcji 1:2 z aktywatorem demipermanentnym 4%. Wszystkie odcienie można ze sobą łączyć. Czas aktywacji to od 10 do 30 minut. Nakładaj na obszar odrostu. Stosuj tylko na odcienie naturalne 6 i jaśniejsze. Po zakończeniu czasu aktywacji, dodaj letnią wodę i delikatnie zemulguj, a następnie dokładnie spłucz.