LOREAL MAJIMECHES KREM DO PASEMEK SASZETKA 25 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 305237
  • Producent: Loreal
  • szt.
  • Cena netto: 8,98 zł 11,05 zł

LOREAL

BLOND STUDIO

MAJIMECHES

KREM ROZJAŚNIAJĄCY

W SASZETKACH BEZ AMONIAKU

25 g

Marzysz o idealnych i perfekcyjnych pasemkach i balejażu? Ponadto chciałabyś, by wyglądała całkowicie naturalnie i olśniewał połyskiem? Teraz Twoje marzenia mogą się spełnić z kremem Blond Studio MAJIMECHESE L’Oreal Professionnel.

Niesamowity połysk z kremem Blond Studio MAJIMECHESE

Dzięki niemu rozjaśnisz swoje włosy aż do 5 ton. Ponadto możesz być pewna, że Twoje włosy będą wyglądały całkowicie naturalnie oraz będą zachwycały swoim połyskiem.

Sposób użycia:

Zmieszaj 25ml kremu do pasemek z zawartością jednej saszetki kremu rozjaśniającego. Stopniowo dodawaj 25ml oxydantu L’Oreal Professionnel ( o maksymalnym stężeniu 12%) aż do osiągnięcia jednolitej, kremowej mieszanki. Nanieś na suche włosy. Do tworzenia pasemek używaj Sweet Meches lub folię aluminiową. Trzymaj 15 minut z użyciem źródła ciepła ,35 minut bez źródła ciepła. Potem dokładnie spłucz i umyj włosy szamponem Optimiseur Post-Color aż do uzyskania obfitej piany i spłukać.

Spłukiwanie:
Obficie spłukać włosy wodą i umyć włosy szamponem Optimiseur Post-Color aż do uzyskania obfitej piany i spłukać. Układać jak zwykle.