Matrix SoColor Pre-Bonded farba do włosów 90 ml

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • 315849
  • Producent: Matrix
  • Kod producenta: 2000083700000
  • szt.
  • Cena netto: 21,46 zł 26,40 zł

Matrix

SoColor Beauty

Farba do włosów

 90 ml

Część farb dostępna jest w nowej formule wzbogaconej ochronną technologią Pre-Bonded, dzięki czemu włosy są chronione przed zniszczeniami podczas koloryzacji.

Matrix SoColor Beauty jest to krem do trwałej koloryzacji stworzony, opierając się na latach doświadczenia marki MATRIX. Dzięki niemu koloryzacja będzie przyjemna, a efekt za każdym razem spełni nasze oczekiwania na każdym poziomie włosów. Krem do koloryzacji idealnie pokryje siwe włosy. Dzięki zawartej zaawansowanej technologii, odżywiającej i wygładzającej powierzchnię włosa, stają się one wzmocnione oraz zostaje przywrócona właściwa struktura włosów porowatych. Technologia ColorGrip wnika głęboko do wnętrza włosów, nadając długotrwały efekt ochrony koloru i lśniące włosy. Intensywność koloru przedłużona jest aż do 20 myć włosów, dzięki trwałemu działaniu pielęgnacyjnemu. Konsystencja produktu jest łatwiejsza w użyciu, łatwiej się rozprowadza i idealnie przylega do struktury włosa, a owocowo - kwiatowy zapach uprzyjemnia proces koloryzacji.

Proporcje mieszania z utleniaczem 1:1.

Prosimy o wybranie referencji farby z listy powyżej.

 

 

FARBA DO WŁOSÓW - MATRIX SOCOLOR beauty 90 ml - od KTPI.pl : to hurtownia fryzjerska z 11 letnim stażem - najniższe ceny, opinie, stosowanie, porady - kupuj tanio, online przez internet - Obsługujemy klientów z miast : Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Łódź, Gdańsk, Lublin, Białystok, Szczecin, Kielce, Zakopane, Olsztyn.