Stapiz Deep Plex Szampon Stabilizujący No4 15 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 314050
  • Producent: Stapiz
  • Kod producenta: 5906874553060
  • szt.
  • Cena netto: 4,06 zł 4,99 zł

STAPIZ

DEEP PLEX

HAIR SYSTEM

SZAMPON STABILIZUJĄCY

No4

15 ml

Deep_Plex rewolucyjny system ochrony i odbudowy włosów opracowany przez laboratorium firmy Stapiz. Deep_Plex Hair System oparty jest na nowatorskim kopolimerze, który dociera aż do kory włosa, dodając mu siły od wewnątrz, przy jednoczesnym zapewnieniu ochronnego filmu. Zastosowane składniki aktywne w połączeniu z innowacyjną technologią, wnikają w głąb włosa podczas zabiegów fryzjerskich, działając wielokierunkowo: chronią, wzmacniają i odbudowują włosy w trakcie zabiegów fryzjerskich oraz wieloaspektowo (zabieg w salonie fryzjerskim oraz dedykowana kompleksowa pielęgnacja w domu). Produkt Deep_Plex No1, Deep_Plex No2, Deep_Plex No4 do zastosowania w salonie. Produkty Deep_Plex No3 oraz Deep_Plex No4 do zastosowania w domu, jako kontynuacja oraz podtrzymanie uzyskanego efektu. Deep_Plex daje włosom ekstremalną ochronę, wzmocnienie, intensywny blask, nie wpływając w znaczący sposób na skuteczność i efekt procesów chemicznych; pozwala więc na zachowanie tych samych sposobów aplikacji oraz czasu ekspozycji podczas każdego zabiegu fryzjerskiego.

Szampon stabilizujący dzięki zastosowaniu łagodnych środków myjących, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Nie zawiera SLS oraz SLES. Dedykowany zarówno do stosowania w salonie fryzjerskim po przeprowadzonym zabiegu chemicznym z użyciem Deep_Plex, jak i do pielęgnacji w domu.

Sposób użycia:

Niewielką ilość Deep_Plex No4 szamponu stabilizującego nanieść i wmasować w wilgotne włosy, spłukać ciepłą wodą. W razie konieczności czynność powtórzyć. Nie spożywać. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.