Subrina Ampułki Keratin+Maska Repair Suche 500 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 307317
  • Producent: Subrina
  • Kod producenta: 4260379932029
  • szt.
  • Cena netto: 80,08 zł 98,50 zł
  • Niedostępny

SUBRINA

ZESTAW

AMPUŁKI

KERATIN PERFECT THERAPY

Z KERATYNĄ

10x13 ml

+

MASKA

REPAIR

DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH

500 ml

Ampułki Keratin Perfect Therapy 10x13 ml:

Ampułki z keratyną do intensywnej pielęgnacji zniszczonych, suchych i wyczerpanych włosów. Ten wyjątkowa kuracja wzmacnia efekt odbudowy włosa, dzięki połączeniu z maskami z linii Phi. Przeznaczone do bardzo zniszczonych i nadmiernie farbowanych włosów. Wzmacnia i chroni zniszczone włosy od wewnątrz oraz zapobiega pękaniu i rozdwajaniu się włosów, dodając im witalności oraz sprężystości. Dzięki wysokiej zawartości keratyny wzmacniają osłabione wiązania keratynowe oraz strukturę włosów.

Keratyna:

  • Keratyna jest białkiem włókienkowym, które wzmacnia włosy i nadaje im elastyczność. Dodaje się keratynę do produktów pielęgnacyjnych, ponieważ wzmacnia i poprawia strukturę włosów od zewnątrz i wewnątrz.

  • Wniknięcie keratyny w strukturę włosa, sprawia że włosy stają się odporniejsze na ciepło pochodzące z urządzeń do stylizacji, takich jak prostownice czy lokówki.

  • Keratyna wypełnia luki i ubytki w łusce włosa, sprawiając że włosy stają się elastyczne, błyszczące i łatwe w stylizacji.

Sposób użycia:

Dodać odpowiednią ilość Keratin Perfect Therapy do dowolnej maski do włosów z linii Phi i dokładnie wymieszać. Mieszankę zastosować na umyte, dokładnie osuszone ręcznikiem włosy, pozostawić na 5-10 minut, a następnie dokładnie spłukać. Jedna ampułkę wystarcza na 1 lub 2 zabiegi, w zależności od długości, grubości i kondycji włosów. Do użytku wyłącznie w salonie kosmetycznym.

 

SUBRINA MASKA REPAIR DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH 500 ml:

Maska do zniszczonych włosów przeznaczona jest do intensywnej pielęgnacji włosów zniszczonych oraz ich końcówek. Odżywia je i chroni przed wysuszeniem. Olejek Moringa zapewnia wszystkie składniki niezbędne dla zdrowych i pełnych życia włosów. Odżywia wnętrze włosa tak samo jak jego łuski. Podnosi poziom wytrzymałości i elastyczność, wzmacnia włókna włosów. Odpowiednia do cienkich i szorstkich włosów. Doskonale sprawdza się przy kompleksowym stosowaniu wraz z szamponem. Uznana i lubiana przez klientki maska o miłym, delikatnym aromacie i zbawiennym działaniu dla włosów.

Sposób użycia:

Maskę równomiernie rozprowadzić na umytych włosach, przeczesać włosy i po 3-5 min. obficie spłukać.

Działanie: Nawilżanie