Subrina Ampułki Keratin+Maska Special 500 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 307318
  • Producent: Subrina
  • Kod producenta: 4260379932029
  • szt.
  • Cena netto: 93,21 zł 114,65 zł
  • Niedostępny

SUBRINA

ZESTAW

AMPUŁKI

KERATIN PERFECT THERAPY

Z KERATYNĄ

10x13 ml

+

MASKA

SPECIAL

DO WŁOSÓW PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH

500 ml

Ampułki Keratin Perfect Therapy 10x13 ml:

Ampułki z keratyną do intensywnej pielęgnacji zniszczonych, suchych i wyczerpanych włosów. Ten wyjątkowa kuracja wzmacnia efekt odbudowy włosa, dzięki połączeniu z maskami z linii Phi. Przeznaczone do bardzo zniszczonych i nadmiernie farbowanych włosów. Wzmacnia i chroni zniszczone włosy od wewnątrz oraz zapobiega pękaniu i rozdwajaniu się włosów, dodając im witalności oraz sprężystości. Dzięki wysokiej zawartości keratyny wzmacniają osłabione wiązania keratynowe oraz strukturę włosów.

Keratyna:

  • Keratyna jest białkiem włókienkowym, które wzmacnia włosy i nadaje im elastyczność. Dodaje się keratynę do produktów pielęgnacyjnych, ponieważ wzmacnia i poprawia strukturę włosów od zewnątrz i wewnątrz.

  • Wniknięcie keratyny w strukturę włosa, sprawia że włosy stają się odporniejsze na ciepło pochodzące z urządzeń do stylizacji, takich jak prostownice czy lokówki.

  • Keratyna wypełnia luki i ubytki w łusce włosa, sprawiając że włosy stają się elastyczne, błyszczące i łatwe w stylizacji.

Sposób użycia:

Dodać odpowiednią ilość Keratin Perfect Therapy do dowolnej maski do włosów z linii Phi i dokładnie wymieszać. Mieszankę zastosować na umyte, dokładnie osuszone ręcznikiem włosy, pozostawić na 5-10 minut, a następnie dokładnie spłukać. Jedna ampułkę wystarcza na 1 lub 2 zabiegi, w zależności od długości, grubości i kondycji włosów. Do użytku wyłącznie w salonie kosmetycznym.

 

SUBRINA MASKA SPECIAL DO WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH, ZNISZCZONYCH I PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH 500 ml:

Maska przeznaczona do włosów bardzo suchych, zniszczonych i po zabiegach chemicznych. Dla jak najlepszej opieki nad włosem zaleca się stosowanie maski co najmniej raz w miesiącu. Masło Shea jest unikalną mieszanką kwasów tłuszczowych (kwas palmitynowy, stearynowy, oleinowy, linolowy, arachidowy), które są wyekstrahowane z orzechów afrykańskich drzew Shea. Jest naturalną odżywką i ma niezwykłe właściwości nawilżające. Doskonale zatrzymuje wilgoć, nie pozostawiając włosy tłuste i ciężkie. Pozostawia włosy głęboko odżywione, miękkie i błyszczące.

Sposób użycia:

Nanieść maskę na umyte włosy po farbowaniu, rozjaśnianiu lub trwałej ondulacji. Rozczesać, spłukać po 5-10 minutach. Dla lepszych rezultatów stosować razem z pianką keratynową.

Działanie: Regeneracja