Vitalitys Intensive Energy Kuracja X3 + Szampon X3

  • Dodaj recenzję:
  • 310185
  • Producent: Vitality's
  • Kod producenta: 8012603010425
  • szt.
  • Cena netto: 171,62 zł 211,09 zł

VITALITY'S

INTENSIVE ENERGY

FORZA KURACJA

8X7 ml

3 SZTUKI

+

SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

250 ml

3 SZTUKI

VITALITY'S INTENSIVE ENERGY FORZA KURACJA 8X7 ml

Energy Forza-kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów. Kuracja z systemem Vitalproline i ekstraktem z jałowca,zapobiega wypadaniu włosów. Vitalproline przenika do cebulki naczynia włosowatego zapewniając działanie stymulujące i wzmacniające.

Sposób użycia:

Po umyciu szamponem odpowiednim do rodzaju kuracji,nakładamy płyn w następujący sposób:otwieramy kurek fiolki,umieszczam dozownik i przy jego pomocy rozprowadzamy zawartość na skórze głowy. Masujemy energicznie. Nie spłukujemy.

VITALITY'S INTENSIVE ENERGY SHAMPOO SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Szampon zapobiega wypadaniu włosów dzięki formule zawartej w kompleksie energetycznym Vitalproline i ekstraktowi z jałowca. Myje delikatnie działając wzmacniająco, dzięki zawartości aminokwasów w kompleksie energetycznym Vitalproline oraz witaminie B2. Ekstrakt z jałowca ma działanie stymulujące. Doskonałe rezultaty osiągniemy używając razem z produktami zapobiegającymi wypadaniu włosów z linii INTENSIVE.

Sposób użycia:

Rozprowadzić jednolicie na skórze i wilgotnych włosach, delikatnie masując, dodać niewielką ilość wody i ponownie masować; dokładnie zmyć. Zabieg można powtórzyć.

Działanie: Przeciwdziałanie wypadaniu włosów