Alfaparf Precious Nature Hair Color Farba 60 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 308120
  • Producent: Alfaparf
  • Kod producenta: 8022297056777
  • szt.
  • Cena netto: 15,44 zł 18,99 zł

ALFAPARF

PRECIOUS NATURE

HAIR COLOR
FARBA DO WŁOSÓW

60 ml

Precious Nature Hair Color, to trwała koloryzacja w kremie bez amoniaku o przyjemnym zapachu, zapewniająca ,,apetyczny” wygląd. Olśniewający kolor, miękkie włosy oraz komfort dla skóry głowy. Formuła została wzbogacona o naturalne składniki, sekret najlepszych receptur: Mleko Ryżowe o właściwościach odżywczych i Cukier dla zapewnienia kolorowi blasku. Każda rodzina kolorów wyróżnia się dzięki szczególnemu składnikowi: dla serii Naturali- Kasztan, o właściwościach regenerujących; dla włosów Blond- Miód, o właściwościach odżywczych; dla Ciepłych Brązów- Karmel, dla intensywnego koloru; dla Zimnych Brązów- Orzech, dla ochrony; dla Rudych włosów- Wiśnia, o właściwościach antyutleniających. Rozjaśnienie do 3 tonów i 100% pokrycia.

Sposób użycia:

W niemetalowym pojemniku zmieszać Precious Nature Hair Color i Super Kremowy Aktywator w proporcji 1:1,5. Aby dobrać Super Kremowy Aktywator posłużyć się następującymi danymi:

-Pokrycie siwych włosów i koloryzacja ton na tonie lub tony ciemniejsze – 10 vol.

-Pokrycie siwych włosów i rozjaśnienie od 1 do 2 tonów – 20 vol.

-Pokrycie siwych włosów i rozjaśnienie od 2 do 3 tonów – 30 vol.

-Pokrycie siwych włosów i rozjaśnienie od 3 do 4 tonów – 40 vol.

Nałożyć mieszankę na suche, nieumyte włosy. Pozostawić na 35 minut, spłukać obficie wodą i zastosować szampon. Jeżeli włosy będą suszone suszarką, skrócić czas pozostawienia preparatu na włosach. Dla pokrycia siwych włosów, radzi się zmieszać w równych proporcjach wybrany odcień z odcieniem serii Naturali o tych samych parametrach. Dla bardziej intensywnego lub ,,spójnego” koloru należy wymieszać wybrany odcień z odcieniami z serii Naturali Intensi.