Alter Ego Egoliss Control Fluid wygładzający 1000

  • Dodaj recenzję:
  • 315174
  • Producent: Alter Ego
  • Kod producenta: 8008277049977
  • szt.
  • Cena netto: 528,46 zł 650,01 zł

Alter Ego

Egoliss Control

Fluid wygładzający

1000 ml

Fluid wygładzający włosy to kluczowy preparat kuracji Egoliss K3 Technology. Głównym zadaniem preparatu jest zmiana wyglądu i wyrównanie mostków dwusiarczkowych znajdujących się we włóknie włosa. Działanie to pozwala zlikwidować puszenie się włosów i zmienić je w niezwykle gładkie, miękkie i łatwe w rozczesywaniu, lejące się pasma.

Sposób użycia:

1. Nałożyć szampon oczyszczający na wilgotne włosy, masowaćj dopóki piana nie pokryje całości
włosów, a nast
ępnie spłucz. Powtórz drugi lub trzeci raz. Masuj, pozostaw na kilka minut i spłucz.
2. Częściowo wysuszyć włosy eliminując poziom wilgoci o około 80% przy użyciu suszarki. Założ rękawiczki i przygotować produkt (około 30 g w zależności od długości włosów).
3. Podzielić włosy na 4 części i nałóż fluid dyscyplinujący, co około 1-1.5 cm zaczynając od karku przy użyciu szczotki lub aplikatora, następnie przeczes włosy rozprowadzając fluid (20 min).
4. Pozostawić na 30 minut. Nie spłukiwać, wysuszyć przy pomocy suszarki i płaskiej szczotki.
5. Użyć prostownicy: rozgrzanej do 200°, max 220° dla naturalnych lub niewymagających włosów (8/10 razy, zależy od reakcji pierwszego pasma) rozgrzanej do 180°, max 200° dla zniszczonych, rozjaśnianych, farbowanych włosów (7/8 razy zależy od reakcji pierwszego pasma). Prostować pasma o grubości około 1 – 1.5 cm, wielokrotnie zaciskając, skupiając się na najbardziej opornych miejscach i zwracając szczególną uwagę na końcówki.
6. Spłukać włosy aby całkowicie wyeliminować produkt. Nie używać szamponu, wysusz przy użyciu ręcznika.
7. Nałożyć odżywkę wzmacniającą na wysuszone ręcznikiem włosy, od nasady po końce. Pozostaw na 3-5 min, potem spłucz.
8. Wysuszone ręcznikiem włosy spryskaj Sprayem Dyscyplinującym 5 do 7 razy - w zależności od ilości, grubości i długości włosów. Przeczes je, aby rozprowadzić produkt.