DIAPASON MILANO FARBA DO WŁOSÓW BEZ AMONIAKU 100ml

  • Dodaj recenzję:
  • 312779
  • Producent: Diapason
  • szt.
  • Cena netto: 12,68 zł 15,60 zł

DIAPASON MILANO
FARBA DO WŁOSÓW BEZ AMONIAKU
100 ml

Profesjonalna formuła w 100% niezawierająca amoniaku, sprawia że koloryzacja staje się jeszcze bardziej delikatna. Pomimo braku amoniaku farba zapewnia 100 % pokrycie siwych włosów, dodatkowo otula przyjemnym zapachem, pozostawiając włosy błyszczące. Farby Diapason w swojej gamie zawierają odcienie rozjaśniające włosy aż do 5 tonów.

Technologia olejku argonowego i masła shea zmiękcza włosy w trakcie koloryzacji, równocześnie zapewniając idealny rezultat kolorystyczny oraz idealne nawilżenie włosów od nasady aż po same końce.

Składniki aktywne:

Olejek Arganowy - wyjątkowo bogaty w kwasy Omega 6 oraz Omega 9 chroniące włosy przez utlenianiem pozostawiając włókna lekkie i błyszczące. Olejek zawiera dużo kwasów tłuszczowych, które mają intensywne działanie odżywcze oraz regenerujące równocześnie głęboko nawilżając włosy.

Masło Shea - posiada właściwości nawilżające, zmiękczające oraz antybakteryjne, zawiera Witaminy E, A i D. Dodatkowo chroni przed czynnikami atmosferycznymi (słońce, wiatrem, mrozem).
Sposób użycia:

Przed nałożeniem koloru:

1. Zawsze używaj rękawiczek do przygotowania mieszanki oraz do jej aplikacji na włosy.

2. Wykonaj test wrażliwości skóry na 48 godzin przed koloryzacją.

3. Aplikuj na suche i nieumyte włosy.

Koloryzacja:

Proporcje mieszania:

Standardowa koloryzacja 1 :1,5

Rozjaśniająca koloryzacja: 1:2

Włosy, które nie były nigdy wcześniej farbowane:

Nałóż mieszanką na długości włosów aż po same końce pozostawiając 1-2 cm od nasady. Pozostaw mieszankę na 20 minut. Po upływie czasu ponownie nałóż mieszankę tym razem u nasady i pozostaw na 30 minut.

Włosy wcześniej rozjaśnione

Zmieszaj 1 część farby z 2 częściami emulsji oksydacyjnej. Nałóż mieszanką na długości włosów aż po same końce pozostawiając 1-2 cm od nasady. Pozostaw mieszankę na 20 minut. Po upływie tego czasu ponownie nałóż mieszankę tym razem u nasady i pozostaw na 45-60 minut.

Odświeżenie odrostu

Nałóż mieszankę na sam odrost i pozostaw na 45-55 minut, następnie zmocz włosy wodę i zemulguj nałożoną mieszankę, rozprowadzając ją na długości i końce włosów, i pozostaw jeszcze na 5 minut.

Włosy farbowane

Nałóż mieszankę farbującą na sam odrost, pozostaw na 30 minut, aby uzyskać jednolity kolor na całej długości. Po upływie czasu zamocz włosy letnią wodą i emulguj mieszankę rozprowadzając ją na całej długości włosów, pozostaw na 5 minut.

Po farbowaniu

Masę farbującą zmyj letnią wodą, następnie zaleca się umycie włosów szamponem równoważącym, kolejne nałożenie maski przywracającej równowagę pH skóry głowy oraz włosów.