Kallos Zestaw Banan Maska + Szampon 2 X1000 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 312416
  • Producent: Kallos
  • Kod producenta: 5998889511302
  • szt.
  • Cena netto: 21,81 zł 26,83 zł

KALLOS

KJMN

SZAMPON BANAN

Z MULTIWITAMINĄ

1000 ml

+

KALLOS

KJMN

BANANOWA MASKA WZMACNIAJĄCA

WŁOSY Z KOMPLEKSEM WITAMIN

1000 ml

 

1.BANANOWY SZAMPON do włosów z zawartością aktywnych składników - A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt z banana. Błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy, tworząc specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

Sposób użycia:
Zwilżyć włosy wodą następnie nanieść niewielką ilość szamponu, wmasować szampon we włosy przez około 3 minuty. Następnie spłukać wodą głowę do czysta, dla lepszego efektu czynność powtórzyć następnie wysuszyć włosy.

 

2. BANANOWA MASKA. Zawartość aktywnych składników – witamin A-, B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, C, E, oleju oliwkowego oraz ekstraktu banana – natychmiast nawilża, nadaje energii i witalizuje włosy. Tworzy na włosach warstwę ochronną i w ten sposób powoduje większą odporność fryzury zarówno na działanie gorącego powietrza wydzielającego sie z suszarki, jak i i na wpływ warunków pogodowych. Wyczarowuje połysk, jedwabistość i miękkość w dotyku suchym, słabym i wyblakłym włosom.

Sposób użycia:

Stosujemy po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut działania, spłukać.

 


Działanie: Regeneracja