Leo Zestaw Bezpyłowy Rozj Do Włosów Silver 1000 X6

  • Dodaj recenzję:
  • 313744
  • Producent: Leo
  • Kod producenta: 313744
  • szt.
  • Cena netto: 279,38 zł 343,64 zł

LEO

ROZJAŚNIACZ DO WŁOSÓW

SILVER

1000 g X 6 

Rozjaśniacz stworzony na bazie tradycyjnej receptury przeznaczony do mocnego rozjaśniania wszystkich rodzajów włosów. Bezpyłowa konsystencja o przyjemnym zapachu pozwala na miłą i wygodną aplikację. Rozjaśniacz łatwo łączy się z woda utlenioną w kremie Leo Laboratory. Po zabiegu dekoloryzacji włosy pozostają błyszczące, zdrowe i sprężyste.

Zalecane wody utlenione:

Woda utleniona w kremie 6%

Woda utleniona w kremie 9%

Woda utleniona w kremie 12%

Sposób użycia:

Zmieszać 1 część proszku z 2 częściami wody utlenionej w kremie w celu uzyskania właściwej konsystencji kremu dla danej techniki. Rozprowadzić jednolicie na suchych włosach lub wybranych pasemkach, kontrolując proces co pewien czas. W celu uzyskania rozjaśnienia od 2 do 3 tonów wystarczy zastosować wodę utlenioną w kremie 6%. Czas działania do 25 minut. W celu uzyskania rozjaśnienia od 4 do 6 tonów zastosować wodę utlenioną w kremie 9%. Czas działania do 30 minut.

W celu uzyskania pełnego wysrebrzenia włosów zastosować wodę utlenioną w kremie 12%. Czas działania 35 minut. Po zakończonym procesie rozjaśniania należy preparat dokładnie spłukać z włosów, po czym umyć włosy delikatnym szamponem i ponownie dobrze wypłukać. Na koniec należy nałożyć balsam lub odżywkę regenerującą.


Poziom rozjaśnienia: Do 6 tonów