Lisap Lisaplex Kit System Regeneracji 3x475 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 308274
  • Producent: Lisap
  • Kod producenta: 1900240000015
  • szt.
  • Cena netto: 369,92 zł 455,00 zł

LISAP

LISAPLEX

SYSTEM REGENERACJI

BONDSAVER

PŁYN OCHRONNYCH

475 ml

+

HAIRSTRUCTURE FILLER

PŁYNNY KREM

2x475 ml

Lisaplex to rewolucyjny produkt, wywodzący się z technologii Lisap, oferujący spokój, gwarancję i bezpieczeństwo w trakcie procesów dekoloryzacji, koloryzacji i rekonstrukcji włosów, także po zabiegach trwałej ondulacji i prostowania (chemicznego lub keratynowego). Cała inia z tą formułą jest całkowicie pozbawiona parabenów i siarczanów (Paraben i Sulfate Free).

Linię Lisaplex tworzą:

Lispalex BondSaver – płyn ochronny wzbogacony kompleksem Vegetal Protein Complex. Pomaga utrzymać zdrowy stan łuskowej struktury włosów, odbudowuje i rekonstruuje uszkodzony kompleks keratynowy.

Lisaplex HairStructure Filler- płynny krem, niezbędny jako uzupełnienie działania Lisaplex BondSaver. Odtwarza optymalny stan kosmetyczny i odbudowuje naturalny film wypełniająco-chroniący, odżywiając i nawilżając włosy.

Sposób użycia:

-Zabieg dekoloryzacji: wymieszać 30g rozjaśniacza z kremem utleniającym (zgodnie z zaleceniami podanymi na stosowanym produkcie). Mocno wstrząsnąć Lisaplex BondSaver i posługując się specjalnym dozownikiem dolać na zakończenie mieszania 5 ml Lisaplex BondSaver, po czym ponownie wymieszać. Po uzyskaniu wybrango poziomu rozjaśnienia spłukać obficie i umyć je odpowiednim szamponem. Nałożyć Lisaplex HairStrucutre Filler od nasady po końcówki. Rozczesać, aby równomiernie rozprowadzić produkt. Pozostawić na włosach przez co najmniej 10 minut. Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.

-Zabieg koloryzacji: Zmieszać krem do koloryzacji z Developerem, zgodnie z proporcjami rozcieńczania podanymi w instrukcji; następnie przy pomocy specjalnego dozownika dołączonego do zestawu pobrać Lisaplex BondSaver, dodajć 3 ml na każde 50 ml przygotowanego kremu do koloryzacji. Przystąpić do farbowania postępując jak zwykle.

-Zabieg rekonstrukcji Booster Effect: Włosy umyć szamponem chelatującym Lisap Easy Build To i odcisnąć w ręcznik. W miseczce zmieszać w równych częściach Lisaplex BondSaver i polimerowy preparat odbudowujący Lisap Easy Build To, dostosowując ilość do długości włosów. Nałożyć pędzelkiem na całą długość włosów i wmasować. Pozostawić na włosach przez co najmniej 5 minut. W przypadku bardzo zniszczonych i postrzępionych włosów czas trzymania wzrasta do co najmnie 10 minut. Spłukać obficie i nałożyć Lisaplex Hair Structure Filler. Rozczesać włosy, aby rozprowadzić równomiernie produkt i odczekać 5-10 minut. Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.

-Kuracja odbudowująca Stand-Alone: Po umyciu włosów profesjonalnym szamponem, dostosowanym do rodzaju włosów, przy pomocy specjalnego, dołączonego dozownika z pepitą pobrać 10-40 ml Lisaplex BondSaver, w zależności od długości włosów. Rozprowadzić na całej długości włosów i pozostawić przez co najmniej 5 minut. W przypadku bardzo zniszczonych i uszkodzonych włosów czas trzymania wzrasta do co najmnie 10 minut. Spłukać i nałożyć Lisaplex Hair Structur Filler. Rozczesać włosy, aby rozprowadzić równomiernie produkt i odczekać 5-10 minut. Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.

-Trwała ondulacja i prostowanie: Po zakończeniu zabiegu trwałej ondulacji lub prostowania (chemicznego bądź keratynowego) można wykonać kurację odbudowującą Stand-Alone, aby wspomóc odbudowywanie mostków dwusiarczkowych.