Loreal Majirel farba do włosów Glow D01 50 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 320779
  • Producent: Loreal
  • Kod producenta: 3474636834471
  • szt.
  • Cena netto: 28,66 zł 35,25 zł

Loreal

Professionnel

Paris

Pielęgnująca farba do włosów

Majirel

50 ml

Farby Loreal Majirel to gama niezwykłych kolorów utleniających. Formuła polega na łączeniu różnego rodzaju barwników i technologii Revel Color, co gwarantuje niezwykle intensywny, pełen blasku wielowymiarowy kolor. System wysokiej trwałości sprawia, że włosy zachowują niezwykły kolor przez długi czas. Selektywny składnik pielęgnujący (Ionene G + Incell) działa wewnątrz i na powierzchni włosa. Unikalne połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym odcieniem oraz pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów i pokrycie nawet 70% siwych włosów.

MAJIREL

Podstawowa gama koloryzacji podzielona na 9 linii oferuje nieograniczone możliwości kreacji i doskonałe efekty. System Przedłużonej Trwałości z wielowymiarowymi cząsteczkami zapewnia długotrwały ciepły odcień. Z kolei technologia Revel Color łącząca różne rodzaje barwników zapewnia utrzymanie się lśniących, wielowymiarowych refleksów.

MAJIROUGE

Linia kolorystyczne w odcieniach głębokiej śliwki, miedzianym lub czerwieni, które zapewniają optymalna trwałość koloru oraz perfekcyjne pokrycie. Niektóre odcienie zawierają również barwnik Lumax, który gwarantuje intensywny połysk oraz barwnik Rubilane, zapewniający trwałe i lśniące odcienie Miedziano-czerwone.

MAJIBLOND ULTRA

Kompletna paleta świetlistych blondów od najchłodniejszych odcieni zneutralizowanych systemem Neutra B aż do najcieplejszych o największym blasku
HIGH LIFT
Najchłodniejsze blondy Majirel
Długotrwały kolor aż do 9 Tygodni
Rozjaśnienie do 4,5 tonu.

 

KOLOR TEN JEST WYCOFYWANY Z OFERTY, DOSTĘPNY JEDYNIE DO WYCZERPANIA ZAPASÓW.