Matrix SoColor Pre-Bonded farba do włosów 8 NA 90

  • Dodaj recenzję:
  • 319686
  • Producent: Matrix
  • Kod producenta: 3474636972630
  • szt.
  • Cena netto: 21,91 zł 26,95 zł

Matrix

SoColor Beauty 8NA

Farba do włosów

 90 ml

Farba do włosów Matrix 8NA w kremie stworzona do pokrywania włosów które w większości są siwe. Dzięki żelowo -kremowej formule ma bardzo gęstą i wydajną konsystencję, i idealnie łączy się z aktywatorem, co ułatwia precyzyjną aplikację, idealnie przylega do powierzchni włosa, nie spływa i idealnie wnika w głąb jego struktury. Nowa formuła wzbogacona jest ochronną technologią Pre-Bonded, dzięki temu włosy są chronione przed zniszczeniami podczas koloryzacji. Kosmetyk zapewnia intensywne, pełne blasku kolory na długi czas. Technologia Pe-Bonded oparta jest na taurynie i polimerach kationowych. Chroni ona wewnętrzną strukturę włosa podczas farbowania, a dodatkowo wzmacnia włosy zmniejszając widoczne uszkodzenia.

Sposób użycia farby Matrix 8NA :

Do farby należy dokupić oksydant. Zmieszać farbę z oksydantem w proporcjach podanych na opakowaniu. Nakładać na włosy i trzymać czas wskazany przez producenta. Wskazówki dotyczące koloryzacji znajdują się w dołączonej do kosmetyku ulotce. Produkt profesjonalny

 

Matrix SoColor to renomowana firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych produktów do koloryzacji włosów np 8NA. Firma Matrix jest powszechnie uznawana jako lider w branży fryzjerskiej i znana jest z wysokiej jakości swoich produktów.

SoColor to linia produktów stworzona przez Matrix, skupiająca się na koloryzacji włosów. Linia SoColor oferuje szeroki wybór kolorów i odcieni, co pozwala fryzjerom na kreatywną i precyzyjną pracę przy zmienianiu koloru włosów swoich klientów.

Farby Matrix SoColor są formułowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne. Wszystkie produkty są starannie opracowywane, aby zapewnić trwałe, intensywne kolory, jednocześnie dbając o kondycję i zdrowie włosów.

Zobacz inne kolory : 

Matrix 7MG, Matrix 6P, Matrix 6SP, Matrix 6RC, Matrix 6RV, Matrix 6RC, Matrix 6VM, Matrix 6VA, Matrix 7A, Matrix 7AV, Matrix 7C, Matrix 7BC, Matrix 7CG, Matrix 8CC, Matrix 8N, Matrix 8MM, Matrix 6MG, Matrix 5VA, Matrix 5MM, Matrix 5N, Matrix 9M, Matrix 7N, Matrix 7NW, Matrix 10P, Matrix 10MM, Matrix 10NW, Matrix 10WN, Matrix 11A, Matrix 11N, Matrix 4M, Matrix 4BC, Matrix 6NA, Matrix 6NV, Matrix UL-A, Matrix SR-RV, Matrix SR-R, Matrix 9W, Matrix 8RC, Matrix 510N, Matrix 6RV, Matrix 6RC, Matrix 6N, Matrix 6NGA, Matrix 6M, Matrix 6BR, Matrix 1A, Matrix 10A, Matrix 10N, Matrix 10AV, Matrix 6WN, Matrix 7M, Matrix 5AA, Matrix 11V, Matrix 3WN, Matrix 4A, Matrix 4RV, Matrix 10SP, Matrix 11A, Matrix 11N, Matrix 3N, Matrix 2N, Matrix CLEAR, Matrix 505NA, Matrix 509NA, Matrix 506NW, Matrix 5WN, Matrix 5VV, Matrix 6A, Matrix 6BV, Matrix 507AV, Matrix 7NGA, Matrix 6G, Matrix 7MV, Matrix 5BV, Matrix 8SP, Matrix 8NW, Matrix 8NA, Matrix 8N, Matrix 9N, Matrix 506NA, Matrix 8G, Matrix 8C, Matrix 506BC, Matrix 5MV, Matrix 4N, Matrix 4RV, Matrix 4NW, Matrix 6M, Matrix 10G, Matrix 10M, Matrix 10MM, Matrix UL-M, Matrix UL-AA, Matrix 6MA, Matrix 9VM, Matrix 6N, Matrix 6MV, Matrix 10V.

FARBA DO WŁOSÓW 8NA - MATRIX SOCOLOR beauty 90 ml - od KTPI.pl : to hurtownia fryzjerska z 11 letnim stażem - najniższe ceny, opinie, stosowanie, porady - kupuj tanio, online przez internet - Obsługujemy klientów z miast : Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Łódź, Gdańsk, Lublin, Białystok, Szczecin, Kielce, Zakopane, Olsztyn.

Historia Marki Matrix:

Marka Matrix została założona w 1980 roku przez amerykańskiego fryzjera Arniego Millera. Miller miał wizję stworzenia nowoczesnej linii produktów fryzjerskich, która byłaby innowacyjna, wysokiej jakości i dostępna dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej.

W 2005 roku Matrix został zakupiony przez grupę L'Oréal, co umocniło pozycję marki na rynku. Pod skrzydłami L'Oréal, Matrix kontynuował swoje innowacje i rozwój, wprowadzając na rynek nowe technologie i produkty, które podkreślały indywidualność i kreatywność w stylizacji włosów.

Dziś Matrix jest jedną z wiodących marek w branży fryzjerskiej, oferującą szeroki zakres produktów do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Firma współpracuje z profesjonalistami z całego świata, organizując szkolenia i warsztaty, aby podzielić się swoją wiedzą i inspiracją.


Wyświetl farby: pojedynczo