Stapiz Deep Plex Stabilizator Wiązań No3 290 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 308380
  • Producent: Stapiz
  • Kod producenta: 5906874553022
  • szt.
  • Cena netto: 27,28 zł 33,55 zł

STAPIZ

DEEP PLEX

HAIR SYSTEM

STABILIZATOR WIĄZAŃ

No3

290 ml

Deep_Plex rewolucyjny system ochrony i odbudowy włosów opracowany przez laboratorium firmy Stapiz. Deep_Plex Hair System oparty jest na nowatorskim kopolimerze, który dociera aż do kory włosa, dodając mu siły od wewnątrz, przy jednoczesnym zapewnieniu ochronnego filmu. Zastosowane składniki aktywne w połączeniu z innowacyjną technologią, wnikają w głąb włosa podczas zabiegów fryzjerskich, działając wielokierunkowo: chronią, wzmacniają i odbudowują włosy w trakcie zabiegów fryzjerskich oraz wieloaspektowo (zabieg w salonie fryzjerskim oraz dedykowana kompleksowa pielęgnacja w domu). Produkt Deep_Plex No1, Deep_Plex No2, Deep_Plex No4 do zastosowania w salonie. Produkty Deep_Plex No3 oraz Deep_Plex No4 do zastosowania w domu, jako kontynuacja oraz podtrzymanie uzyskanego efektu. Deep_Plex daje włosom ekstremalną ochronę, wzmocnienie, intensywny blask, nie wpływając w znaczący sposób na skuteczność i efekt procesów chemicznych; pozwala więc na zachowanie tych samych sposobów aplikacji oraz czasu ekspozycji podczas każdego zabiegu fryzjerskiego.

Stabilizator wiązań pomaga zachować moc wiązań we włóknach włosów pomiędzy zabiegami chemicznymi. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych osłaniając łuskę włosa.

Sposób użycia:

Po umyciu włosów szamponem stabilizującym Deep_Plex No4 spłucz, a następnie osusz włosy ręcznikiem. Nałóż produkt równomiernie na całej długości włosów, pozostaw na 5-10 minut. Dokładnie spłucz i stylizuj według uznania. Do stosowania dwa razy w tygodniu. Nie spożywać. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.