Stapiz Sleek Line Waves Curls Szampon i maska 1000

  • Dodaj recenzję:
  • 321025
  • Producent: Stapiz
  • Kod producenta: 5906874553589
  • szt.
  • Cena netto: 54,88 zł 67,50 zł

Stapiz

Sleek Line

Waves Curls

Szampon i maska

do włosów kręconych

1000 ml

Szampon:

Szampon Stapiz jest produktem przeznaczonym szczególnie do włosów puszących się, falowanych i kręconych. Dyscyplinuje pasma trudne do ułożenia i niesforne, podkreśla skręt loków i fal, ułatwia układanie, stylizację oraz rewitalizuje. Po zastosowaniu kosmyki nie puszą się, gdyż szampon dogłębnie nawilża. Poprawia elastyczność i wytrzymałość i działa na całej powierzchni włosów, więc w rezultacie stają się one miękkie, jedwabiście gładkie i niezwykle lśniące. Uwydatnia naturalną objętość bez obciążania. Skład wzbogacono o masło shea, olej z konopi, ekstrakt z różeńca górskiego i keratynę, które odpowiedzialne są za odpowiednie nawilżenie, wygładzenie i dodanie blasku. Szampon dokładnie oczyszcza włosy z codziennych zanieczyszczeń i pozostałości kosmetyków do stylizacji oraz podkreśla skręt loków.

Sposób użycia:

Niewielką ilość szamponu wmasuj w wilgotne włosy, spień, następnie dokładnie spłucz. W razie konieczności powtórz czynność. .

 

Maska:

Maska do włosów kręconych, falowanych i puszących się doskonale definiuje skręt włosów oraz eliminuje ich suchość. Rewitalizuje włókna włosa, chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i poprawia elastyczność. Dogłębnie nawilż i pozostawia pasma miękkie w dotyku, jedwabiście gładkie i lśniące bez efektu puszenia. Ułatwia rozczesywanie i stylizację i uwydatnia naturalną objętość bez obciążania. Skład wzbogacono o masło shea, olej z konopi, ekstrakt z różeńca górskiego i keratynę, które dbają o odpowiednie nawilżenie i odżywienie pasm.

Sposób użycia:

Nałóż maskę na wilgotne, uprzednio umyte włosy. Pozostaw na 5-15 minut. Następnie dokładnie spłucz.