Sunplex Zabieg Do Regeneracji Włosów 5 X 5 ml

 • Dodaj recenzję:
 • 307608
 • Producent: Farouk
 • Kod producenta: 5903829094180
 • szt.
 • Cena netto: 14,92 zł 18,35 zł

SUNPLEX

ZABIEG DO REGENERACJI WŁOSÓW

25 ml

(SUNPLEX 1: 2x5 ml

+

SUNPLEX 2: 3x5 ml)

Sunplex to rewolucyjny zabieg do regeneracji włosów podczas farbowania, rozjaśniania i trwałej stylizacji. Sunplex umożliwia niespotykanie silną regenerację warstwy keratynowej włosa. Dzięki technologii Sunplex włosy w trakcie farbowania, rozjaśniania stają się silniejsze, bardziej sprężyste, odzyskują połysk i nie łamią się. Siła Sunplexu jest przywrócenie włosom keratyny i odbudowa mostków siarczkowych. Stosowanie Sunplexu nie zaburza procesu farbowania czy rozjaśniania włosów. Sunplexu można używać do klasycznej regeneracji i odbudowy włosów bez farbowania.

SUNPLEX 1:

To kompleks pochodzenia organicznego. Przywraca keratynę i wzmacnia mostki siarczkowe uszkodzone podczas poprzednich zabiegów chemicznych.

SUNPLEX 2:

To odżywka kończąca kurację Sunplex. Jest konieczna, aby uzyskać maksymalny efekt kuracji. Posiada wspaniałe właściwości odżywcze, regeneracyjne i wygładzające włosy.

Sposób użycia:

 1. Wymieszaj SUNPLEX 1 z farbą lub proszkiem rozjaśniającym według proporcji wskazanych w tabeli.

 2. Dodaj aktywator (oxydant) zgodnie z instrukcją używania farby lub rozjaśniacza.

 3. Czas farbowania zgodny z instrukcją używanej farby. Pracuj w rękawiczkach ochronnych. Stosuj się do wszystkich zaleceń producenta farby.

 4. Czas rozjaśniania proszkiem powinien być zgodny ze wskazaniami producenta proszku.

 5. Sprawdzaj postępy rozjaśniania co jakiś czas. Jakiekolwiek podrażnienia podczas rozjaśniania spowodowane są rozjaśniaczem, nie SUNPLEXEM. W razie podrażnienia spłucz włosy obficie wodą.

 6. Spłucz starannie włosy letnią wodą.

 7. Nałóż 15 ml SUNPLEXU 2 na całą długość włosów zaczynając od końcówek. Minimalny czas trzymania SUNPLEXU 2 to 10 minut (dla zniszczonych włosów zalecany czas to 20 minut).

 8. Spłucz letnią wodą SUNPLEX 2.

 9. Umyj głowę szamponem.

 10. Użyj odżywki do włosów. Spłucz odżywkę letnią wodą.