Zestaw Prosalon Botox therapy szampon maska spray

 • Dodaj recenzję:
 • 316051
 • Producent: Chantal
 • Kod producenta: 2000073400002
 • szt.
 • Cena netto: 73,98 zł 91,00 zł

Zestaw

Prosalon

Botox therapy

Zestaw składa się z:

 • Chantal Prosalon Szampon Wzmacniający Botox 1000g:

Szampon, który dzięki zawartości kwasu hialuronowego i aminokwasów wypełnia i rekonstruuje ubytki w strukturze włosa. Dzięki łagodnej formule skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy nie powodując podrażnień. Przeciwdziała łamliwości, zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia właściwy poziom nawilżenia. Sprawia, że włosy stają się wzmocnione, wygładzone i pełne witalności.

 • Chantal Prosalon Botox Therapy Maska przeciw starzeniu się włosów 1000g:

Maska przeznaczona do włosów średnio i wysokoporowatych. Zawarty w masce olej tsubaki dzięki polifenoli i witamin (A,E i B) zapobiega starzeniu się skóry i włosów. Kwas hialuronowy pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia. Dzięki amino-kompleksom maska penetruje korę włosa, wypełnia i odbudowuje ubytki w strukturze. Maska dzięki swojej bogatej formule odżywia, głęboko rewitalizuje włosy oraz chroni ich przed starzeniem się i czynnikami zewnętrznymi

 • Chantal Prosalon Spray wzmacniający Botox 275g:

Delikatny spray, który dzięki zawartości kwasu hialuronowego i oleju tsubaki skutecznie nawilża, przeciwdziała puszeniu się i utracie wilgoci oraz wygładza i intensywnie regeneruje zniszczone końcówki. Zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami, z zawarty filtr UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, blaknięciem i matowieniem koloru. Produkt ułatwia rozczesywanie, a jego lekka formuła nie obciąża włosów.

Instrukcja zabiegów Prosalon Professional Botox therapy

 • Botoks na zimno-Zabieg zalecany do włosów wysoko porowatych, łamliwych i wrażliwych,mocno zniszczonych częstymi i intensywnymi zabiegami fryzjerskimi.

Dwa razy umyć głowę szamponem Prosalon Professional Botox therapy.

Wysuszyć włosy (bez wyciągania na szczotkę) na 50-60%. Nałożyć maskę Prosalon Professional Botox therapy,2-3 cm od nasady. Zostawić na włosach 10 min. Przez około 10-15 minut, pasemko za pasemkiem, przeciągnąć wszystkie włosy prostownicą z podczerwienią. Zmyć pozostałości maski dużą ilością wody, bez używania szamponu. Wysuszyć włosy do pełnej suchości przy pomocy suszarki w kierunku ich wzrostu, wyciągając na szczotkę. Suszarkę ustawić na średnią temperaturę i średni nawiew.

 • Botoks na gorąco- Zabieg zalecany do włosów zdrowych, skłonnych do puszenia się lub nieznacznie zniszczonych przez szkodliwy wpływ środowiska zewnętrznego oraz zabiegi fryzjerskie.

Umyć głowę dwukrotnie szamponem Prosalon Professional Botox therapy. Wysuszyć włosy (bez wyciągania na szczotkę) na 60-90%. Im lepsza kondycja włosów, tym dokładniej należy je wysuszyć na tym etapie zabiegu. Nałożyć maskę Prosalon Professional Botox therapy 2-3 cm od nasady. Zostawić na włosach 20 min. Ściągnąć maskę suchym ręcznikiem i wyczesać gęstym grzebieniem nadmiar z włosów. Wysuszyć włosy suszarką zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, ustawiając średnią temperaturę oraz średni nawiew suszarki. Nie używać szczotki. Umyć włosy szamponem Prosalon Professional Botox therapy jednokrotnie. Rozpylić na wilgotne, dobrze wysuszone ręcznikiem włosy ochronny spray Prosalon Professional Botox therapy. Wysuszyć włosy suszarką, wyciągając na szczotkę w kierunku ich wzrostu, do pełnej suchości.

Wyprostować włosy za pomocą prostownicy, przeciągając każde pasmo
6-8 razy w zależności od stanu włosów.