Alfaparf Color Wear farba bez amoniaku 60 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 316737
  • Producent: Alfaparf
  • Kod producenta: 8022297099613
  • szt.
  • Cena netto: 18,69 zł 22,99 zł

Alfaparf

Color Wear

Farba

bez amoniaku

60 ml

Alfaparf Color Wear to farba bez amoniaku, która zawiera kompleks alkalizujący na bazie argininy, uzyskiwany z cukrów roślinnych pozwalający na zastąpienie najczęściej stosowanych oraz rozpowszechnionych chemicznych środków alkalizujących (amoniak i etanoloamina). Arginina jest kwasem, w 100% pochodzenia naturalnego, który jest bardzo podobny do włosów, ponieważ jest już obecny w strukturze białka. Ponadto farba posiada formułę wegańską- bez składników pochodzenia zwierzęcych. Dzięki zawartości olejków tj. olej nasion kamelii, olej ze słodkich migdałów, olej arganowy, olej z nasion zielonej herbaty oraz olej słonecznikowy posiada właściwości odżywcze, przeciwutleniające i ochronne. Produkt posiada żelową formułę, dzięki czemu krem koloryzujący łatwo rozprowadza się na włosach i nie spływa z nich. Farba nie kapie podczas koloryzacji,a do tego zawiera opatentowany kompleks emulgujący, który pozwala na równomierne rozprowadzenie koloru i spójny efekt. Przy produkcji opakowań zastosowano 90% papieru z recyklingu. Na pudełkach umiejscowiony jest kod QR, aby zastąpić instrukcję papierową, by jeszcze mniej zużywać papieru. Farba idealnie sprawdzi się dla kobiet w ciąży i osób ze skłonnością do podrażnień.

Sposób użycia:

W niemetalowej miseczce zmieszać 60 ml kremu koloryzującego Color Wear ze 120 ml Oxid'o 5 vol. - 1,5%. Oxid'o 10 vol. i 20 vol. (3 i 6%), zastosuj do uzyskania wibrujących kolorów w ciepłych tonach, przy oporniejszych włosach bądź też przy farbowaniu pierwszych siwych włosów.

  • Podstawowa zasada:1:2- do odświeżenia koloru, czyli 60 ml farby + 120 ml aktywatora (20-25 minut)

  • Do lepszego pokrycia siwych włosów:1:1, czyli 60 ml farby + 60 ml aktywatora (zaleca się zmieszanie w jednakowych proporcjach z bazą naturalną, 30-40 minut).

Czas trzymania jest orientacyjny i może się różnić w zależności od rodzaju włosa, odbytych koloryzacji i jego podatności na farbowanie czy rozjaśnianie.