ROZJAŚNIACZE DO WŁOSÓW Wella

ROZJAŚNIACZE DO WŁOSÓW

Rozjaśniacz do włosów w połączeniu z oxydantem tworzy jednolitą mieszankę, która zapewnia bezpieczne, a zarazem równomierne rozprowadzenie na włosach, pozwalając na rozjaśnienie włosów nawet do 9 tonów. Rozjaśniacz jest produktem profesjonalnym, idealnym do bardzo mocnego rozjaśniania na włosach farbowanych lub bardzo ciemnych naturalnych podstawach. W naszej hurtowni fryzjersko-kosmetycznej dostępne są również innowacyjne preparaty, pozwalające za pomocą jednego nałożenia uzyskać odbarwienie i koloryzację włosa.

Rozjaśniacze do włosów

Rozjaśniacz to kosmetyk, który szybko i w prosty sposób pozwala rozjaśnić włosy nawet o kilka tonów. Jest bardzo lubiany przez kobiety, ponieważ w prosty i szybki sposób pozwala stać się blondynką. A prawie każda kobieta choć raz w życiu chce mieć jasne, lśniące włosy. Rozjaśniacze dzielą się na domowe, które można zastosować samodzielnie oraz profesjonalne, do użytku w salonach fryzjerskich. Jak działają rozjaśniacze do włosów? Działanie rozjaśniacza polega na usunięcie z włosa jego barwników melanin. Pod wpływem środka do rozjaśniana rozpuszczony zostaje cement, który skleja łuski włosa i spoiwo. Wtedy do wnętrza włosa wnikają składniki preparatu rozjaśniającego, które niszczą melaninę. Mówiąc prościej, rozjaśniacz niszczy włosy, bo inaczej nie mógłby zadziałać. Trzeba wybrać sprawdzony preparat, aby szkody były jak najmniejsze. Rozjaśniania nie powinno przeprowadzać się na włosach słabych, wypadających, ponieważ to jeszcze bardziej je zniszczy. Nie można rozjaśniać włosów, gdy skóra głowy jest chora, występują jakieś ranki czy podrażnienia. Rozjaśniacze składają się ze składników aktywizujących, wzmacniających działanie oraz substancji pomocniczych, środków nawilżających, zapachowych itp.

Zalety rozjaśniania włosów

Jasne, piękne włosy to atrybut każdej kobiety. Obecnie panuje moda na bycie blondynką, takie włosy są bardzo modne i pożądane. Jednak nie każdej kobiecie jest dane cieszyć się takim kolorem włosów. Czasami trzeba pomóc naturze i skorzystać z rozjaśniacza. Blondynki uznawane są jako przejaw kobiecości, synonim piękna, delikatności. Każda kobieta chce się tak poczuć, dlatego dąży do być jasnowłosą. Każda też chce zmian, dlatego szatynki i brunetki są ciekawe jak będą wyglądać w całkiem odmiennym kolorze włosów. Kilka wybranych propozycji, jakie oferuje nasza hurtownia Rynek fryzjerski oferuje bardzo duży wybór rozjaśniaczy. Hurtownia oferuje produkty znanych marek, o sprawdzonej jakości i renomie. Sprzedawcy pomogą dobrać odpowiedni preparat do posiadanych włosów. Można min. kupić - ALLWAVES ROZJAŚNIACZ 1000 G - super jakość w dobrej cenie, zawiera bogactwo składników które mają łagodzić działanie na włosy i skórę głowy. - JOANNA ROZJAŚNIACZ PLATINUM Z PROT. I RUMIAN 500g - polski produkt o potwierdzonym działaniu. Rozjaśnia włosy nawet o 6 - 7 tonów. Zawiera ekstrakt z rumianku i wyselekcjonowane proteiny, dlatego doskonale chroni włosy. - SCANDIC PROFIS ROZJAŚNIACZ CONTRA BIAŁE WŁOSY 500g - rozjaśniacz Contra bez aktywatora - to innowacyjny produkt, który neutralizuje żółty kolor. Zastosowano w nim aktywne pigmenty fioletowe. - MATRIX LIGHT MASTER 500g - bardzo silny rozjaśniacz w formie pudru, pozwala na rozjaśnienie włosów i dekoloryzację nawet do 8 poziomów. -SCHWAKZKOPF BLNDME PREMIUM - to profesjonalny rozjaśniacz w proszku do ekstremalnego rozjaśniania, jeden z najlepszych na rynku w do ciemnych włosów - GLOVIS FIBERS 28g - najchętniej kupowany kosmetyk. Idealnie trzyma się włosów, nie grudkuje, łatwo się go aplikuje. Ceniony za skuteczność, szybkość działania i trwałość.

Dlaczego warto kupować rozjaśniacze?

Rozjaśniacze warto kupić, gdy chcemy zmienić kolor włosów na blond. Warto jednak zastanowić się, jak nasze włosy zniosą zabieg. Jeżeli już podejmiemy decyzję, warto wykonać rozjaśnianie w profesjonalnym gabinecie. Zagwarantuje to nam bezpieczeństwo i gwarancje, ze będziemy mieć jasne włosy. Jedynie doświadczony fryzjer będzie potrafił ocenić strukturę włosów ich stan oraz chłonność, dzięki czemu możliwe będzie dobranie odpowiednich preparatów rozjaśniających. Jeżeli decydujemy się na rozjaśnienie w domu, warto kupić preparat o słabszym działaniu, taki który rozjaśnia włosy o 2-3 tony, renomowanej firmy. Zabieg należy przeprowadzić zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu.

Dla kogo przeznaczone są rozjaśniacze?

Rozjaśniacze można kupić w różnych pojemnościach. Te w dużych opakowaniach dedykowane są hurtowniom, salonom fryzjerskim. Male, przeznaczone na jeden zabieg polecane są klientom indywidualnym. Zabiegi rozjaśniana może wykonywać również kosmetyczna czy fryzjerka w domu klienta.

Profesjonalna pomoc

Rozumiemy, że przy dużej ilości produktów oraz ich właściwości nie zawsze można wybrać samodzielnie najlepsze w swojej dziedzinie. Świadczymy profesjonalne doradztwo przy wyborze wszelkich produktów fryzjerskich i kosmetycznych. Nasza hurtownia oferuje szereg produktów nie tylko omawianej kategorii, ale również akcesoria i wyposażenie do salonu. Poza tym dostępne są produkty kosmetyczne zapewniające intensyfikację koloru czy zapewniające odżywienie struktury włosa. Pomożemy indywidualnie dobrać kremy, balsamy, odżywki wedle potrzeb zakładu fryzjerskiego i jego klientów. Oferujemy także możliwość zakupów atrakcyjnych pakietów nawet po kilkadziesiąt sztuk. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, drogą elektroniczną lub osobistej wizyty i odbioru towaru w naszej siedzibie w Tychach. Zapraszamy klientów z miast : Warszawa Kraków Katowice Wrocław Poznań Szczecin Rzeszów Łódź Częstochowa Bielsko Białystok Kielce Radom Lublin Kalisz Leszno Przemyśl Konin Siedlce Stalowa Wola Zakopane Opole Zielona Góra Chełm Płock Gorzów Piła Gniezno Włocławek Łomża Olsztyn Koszalin Słupsk