KREMY DO WŁOSÓW Wella

KREMY DO WŁOSÓW

W naszej hurtowni fryzjersko-kosmetycznej dostępne są kremy do włosów przeznaczone do loków, wygładzające, z ochroną termiczną, matujące, nadające połysk, czy też w znaczący sposób ułatwiający modelowanie. Każdy więc znajdzie produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Krem wygładzający pozwala ujarzmić niesforne kosmyki, krem do loków podkreślą ich skręt, a krem termiczny pozwoli odżywić włosy i ochronić je przed wysoką temperaturą.

Kremy do włosów

Przemysł kosmetyczny to branża najbardziej otwarta na nowinki. Mocno rozbudowane działy badawcze, laboratoria, nieustanie pracują nad nowymi coraz lepszymi i coraz bardziej ekologicznymi kosmetykami. Grupa produktów przeznaczonych do dbania o włosy, należy do wiodących na kosmetycznym rynku.

Zasada działania kremów do włosów

Kremy przeznaczone do pielęgnacji włosów to kolejna grupa kosmetyków proponowanych do zadbania o wygląd. Podstawowym zadaniem kremów jest poprawienie struktury włosa. Wybierając odpowiedni krem dedykowany do konkretnego rodzaju włosów, poprawiacie Państwo bardzo istotny element wyglądu jakim jest fryzura. Dzięki kremom wzmacnia się włosy, likwiduje się ich suchość i łamliwość, osiągając efekt powiększonej objętości.

Poznajemy zalety stosowania kremów do pielęgnacji włosów

Dbanie o włosy to nie tylko ich mycie to także dążenie do zachowania prawidłowej struktury pojedynczego włosa. Stosowanie odpowiednich kremów, pozwala nie tylko uzyskać odpowiednią fryzurę, ale także wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój włosów. Dzięki odpowiednio dobranym kremom każdy z Państwa może pozbyć się uciążliwych kłopotów związanych z włosami.

Nasza przykładowa oferta

SCHWARZKOPF BC KICK HIALURONOWY PERŁOWY KREM BB 95

Berliński farmaceuta organizując w swojej aptece dział perfumeryjny nie mógł przypuszczać, że stawia podwaliny pod przyszły znany na całym świecie koncern. Dziś marka Schwarzkopf jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Prezentowany krem tej firmy jest przeznaczony do włosów suchych i normalnych. Stosowanie powoduje uzyskanie odpowiedniego nawilżenia poprzez zrównoważenie wilgoci we włosach. Krem przywraca połysk, elastyczność i sprężystość włosów.

Krem działa w dwóch fazach, pierwsza pielęgnacyjna jest efektem zastosowania pochodnych kwasu hialuronowego, który przyczynia się do odpowiedniego nawilżenia. Faza druga to działanie gliceryny zawartej w perłowych kroplach dodatkowo wzmacniająca efekt nawilżenia. Stosując ten rodzaj kremu zabezpiecza się włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Krem stosuje się na osuszone włosy bez spłukiwania.

GOLDWELL SUPEREGO KREM STYLIZACYJNY 75 ml

Erich Dotter zakładając swoją firmę na początku XX wieku kierował się prostą ideą, dedykował swoje produkty bezpośrednio do salonów fryzjerskich. Idea ta jest nadal praktykowana. Produkty opatrzone tą marką dostępne są w specjalistycznych hurtowniach i punktach sprzedaży. Goldwell Superego pochodzi z serii Texture Style Sing i jest kremem stylizującym. Seria ta jest wzbogacona o polimery stylizujące, dodatkowo zawiera proteiny bambusowe. Dzięki tym składnikom na włosach wytwarza się elastyczna powłoka. Krem ten szczególnie jest zalecany do włosów grubszych. Dzięki zawartym składnikom zwiększającym elastyczność i sprężystość, osiąga się lepsze efekty w modelowaniu i trwałości fryzury. Krem zawiera filtry ochronne przed promieniowaniem UVA, UVB. Kosmetyk nakłada się na suche lub lekko wilgotne włosy.

JOANNA KREM PODKREŚLAJĄCY LOKI NATURALNY 200 g

Laboratorium Kosmetyczne Joanna jest polską firmą działającą na rynku od 35 lat. Rozwój firmy zapoczątkowany został od tworzenia kosmetyków do pielęgnacji włosów. Dziś w ofercie jest ponad 500 produktów, prym wśród nich wiodą kosmetyki do włosów.

Loki na głowie naturalne czy wystylizowane stanowią duże wyzwanie dla ich posiadaczy. Również styliści stają przed dużym wyzwaniem w kształtowaniu „lokowej fryzury”

Naturalny krem podkreślający loki Joanna Professional jest opracowany ze specjalnym przeznaczeniem do stosowania w salonach fryzjerskich.

W kremie zawarty jest polimer podkreślający skręt loków, dodatkowo jest wprowadzony filtr UV. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, fryzura nabiera miękkości, elastyczności i sprężystości.

Sposób użycia jest bardzo prosty, wystarczy nałożyć krem na wilgotne włosy i metodą wgniatania wprowadzić do włosów następnie je wysuszyć.

Dlaczego warto kupować kremy?

Pielęgnacja włosów to dziś wymóg chwili. Zanieczyszczenie środowiska staje się coraz bardziej uciążliwe i wymaga od każdego szczególnego zadbania. Smog unoszący się nad głowami doprowadza do osłabienia włosów, są one bowiem najbardziej narażone na jego działanie. Przesuszone, łamliwe włosy to efekt bardzo upalnych dni w letnich miesiącach i suchego, sztucznie ogrzewanego powietrza zimą. Dzięki zastosowaniu odpowiednich dla danego rodzaju włosów kremów do ich pielęgnacji, można neutralizować zewnętrzne przyczyny degradacji włosów.

Komu są przeznaczone produkty takie jak kremy do włosów?

Kremy do pielęgnacji przeznaczone są dla wszystkich osób dbających o estetyczny wygląd, przykładających szczególną uwagę do dobrze zadbanych włosów. Osoby chcące utrzymać dobrą fryzurę poprzez odpowiedni krem łatwo osiągają zamierzony efekt.

Spośród szerokiej gamy kremów można wybrać odpowiedni do charakteru włosów kosmetyk i poprzez rozważne zgodne z zaleceniami producenta metodami stosowania, wyraźnie poprawić ich jakość. Na runku dostępna jest cała gama kremów utrzymujących włosy w odpowiednim stanie zarówno z przeznaczeniem dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Każdy rodzaj włosów np. prostych, kręconych, przesuszonych, suchych, przetłuszczających się itp. wymaga odpowiednich kremów, znajdziecie Państwo to wszystko w naszej ofercie. W hurtowni znaleźć można wiele produktów do stylizacji włosów w atrakcyjnych cenach. Mają Państwo możliwość złożenia zarówno dużego zamówienia, z myślą o salonach fryzjerskich, kosmetycznych, ale i mniejszego, dla użytku własnego.

Zapraszamy klientów z miast : Warszawa Kraków Katowice Wrocław Poznań Szczecin Rzeszów Łódź Częstochowa Bielsko Białystok Kielce Radom Lublin Kalisz Leszno Przemyśl Konin Siedlce Stalowa Wola Zakopane Opole Zielona Góra Chełm Płock Gorzów Piła Gniezno Włocławek Łomża Olsztyn Koszalin Słupsk.