PIANKI DO WŁOSÓW Wella

PIANKI DO WŁOSÓW

Pianka do włosów to niezbędny kosmetyk do stylizacji różnych rodzajów włosów. Można ją stosować na wilgotne lub suche włosy. Dostępne są pianki zwiększające objętość, wygładzające, nabłyszczające, do włosów kręconych lub prostych więc każdy znajdzie idealną dla własnych potrzeb. Utrwala stylizację włosów oraz nadaje jej naturalny połysk, jednocześnie zapewniając wrażenie pełniejszej fryzury.

 

Pianki do włosów

Uzyskanie pożądanej fryzury nie należy do zadań prostych. Szczególnie, gdy natura obdarzyła nas w bardzo niesforne pasma, które niełatwo ulegają szczotce i suszarce. Dodatkowo misterna praca zazwyczaj nie wytrzymuje próby czasu i spektakularnie rozpada się pod wpływem wiatru czy deszczu. Jest na to rada!

Gdzie wykorzystuje się pianki do włosów?

Pianki do włosów to produkty, który często wykorzystywane są w codziennych, jak i okolicznościowych stylizacjach fryzur. Z powodzeniem znaleźć można opakowanie nie tylko w salonach fryzjerskich, ale i męskich oraz damskich szafkach łazienkowych. Jest to zatem kosmetyk bez podziału na płeć i wiek. Dodatkowo sprawdzi się praktycznie na każdych włosach! Można go aplikować na suche oraz mokre pasma, kiedy tylko użytkownik ma na to ochotę.

Zalety pianek do włosów

Na rynku kosmetycznych natknąć się można na przeróżne pianki, przeznaczone dla konkretnej grupy odbiorców. Wyróżnić zatem można te, o działaniu: nabłyszczającym, może to być subtelna warstwa lub nawet brokatowa poświata. Jest to raczej blask zarezerwowany dla wielkich, karnawałowych bali i zabaw hucznych. Inną odmianę stanowią te, których zapewnić mają wygładzenie. Sięganie po nią rekomenduje się szczególnie Paniom, które posiadają falowane oraz kręcone włosy. Dzięki niemu szybko zostaną ujarzmione niesforne kosmyki. Istnieją także serie przeznaczone dla bardzo skręconych pukli-zarówno naturalnych, jak i w efekcie trwałej. Produkt ma podkreślić sprężystość, bez sklejania, a także zapobiec efektowi puszenia się. Fryzjerzy używają w swojej pracy pianek średnich, które mają utrwalić fryzurę lub nadać objętości. A także tych o mocnym działaniu, gdy tworzą artystyczne, skomplikowane upięcia lub gdy wiedzą, że fryzura będzie narażona na działanie bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Szeroka i wyjątkowa oferta

Ostatnio coraz więcej mówi się także o piankach koloryzujących. Ten trend jest niezwykle zauważalny podczas różnych wydarzeń i festiwali muzycznych. Za pomocą kilku ruchów można diametralnie zmienić odcień, dodać pasemka. Paleta barw nie ma ograniczeń, nawet najbardziej szalone pomysły mogą być zrealizowane. Użytkowników przyciąga nie tylko niska cena, szybki efekt, ale i łatwość zmycia. W naszej hurtowni mają Państwo do wyboru szerokie spektrum produktów do każdego typu włosów. Natknąć się Państwo mogą na szampony, odżywki, maski, ale i przeróżne akcesoria. Jednakże spośród nich na uwagę zasługują także między innymi pianki do włosów. Oto przykładowe kosmetyki do stylizacji, które znajdują się na naszych półkach i w każdej chwili można je zamówić w dowolnej ilości:

SCHWARZKOPF SILHOUETTE PURE PIANKA B. MOCNA 500 ml

Jest to produkt o niesamowitym działaniu, zaklęty w pojemnej butelce. Przeznaczony jest dla osób, które chcą bardzo dobrze i na długo utrwalić fryzurę. Wystarczy odrobina, a pasma pozostają wilgotne. Dodatkowo nadaje im połysku. Wyczesuje się bardzo dobrze, nawet po paru godzinach.

MATRIX STYLE LINK VOLUME BUILDER PIANKA 247 ml

Pianka powstała by wspomóc w szczególności osoby o cienkich, prostych włosach, bowiem skutecznie podnosi je, nadając objętości. Zaleca się aplikować ją na lekko zwilżone włosy i delikatnie wmasować. Po tym można układać włosy w pożądaną fryzurę. W szczególności sprawdzi się, gdy są Państwo miłośnikami tak zwanych potarganych fryzur.

BLACK PIANKA ULTRA STRONG OCHRONA P. WILGOCIĄ 400

Jest to kosmetyk szczególnie polecany do użytku w okresie jesienno-zimowym, gdy włosy są podwójnie narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nadmiar wilgoci sprawia bowiem, że fryzury ulegają totalnej destrukcji. Dzięki zawartym ceramidom pasma nie elektryzują się, za to są uniesione i mają zdrowy połysk. Pianka zapewnia długotrwałe działanie. Odbudowuje delikatne uszkodzenia i zabezpiecza przed powstaniem nowych. Takie czynniki jak słona woda, słońce, mróz czy wiatr, nie powinny stanowić już problemu. Ten produkt do stylizacji włosów sprawdzi się również do utrwalenia misternie wykonanych fryzur, zarówno damskich, jak i męskich. Irokezy, warkocze, kłosy czy koki nie stanowią zatem już problemu. Efekt utrzymuje się bardzo długo, aż do rozczesania albo umycia pasm.

Pianki warto mieć zatem przy sobie, by w razie potrzeby móc szybko poprawić fryzurę. Przed zakupem jednak zaleca się dokładnie przyjrzeć się swoim włosom i ich potrzebom. Można także udać się z poradą do salonu fryzjerskiego i wspólnie sprawdzić, który rodzaj będzie odpowiedni.

Oferujemy profesjonalną obsługę

W hurtowni czekają na Państwa produkty czołowych, uznanych marek i to w konkurencyjnych cenach! Z myślą o każdym użytkowniku, dbamy stale o bogaty asortyment, poszerzając go. Zaopatrzymy z przyjemnością salony fryzjerskie i kosmetyczne. Otwarci jesteśmy także na indywidualnych klientów, którzy mogą kupować pojedyncze sztuki. Przy długofalowej współpracy można również liczyć na systemy rabatowe i promocje. W razie jakichkolwiek pytań, nasza wykwalifikowana kadra, udzieli wyczerpującej odpowiedzi. Można nas odwiedzać stacjonarnie, jak i działamy za pośrednictwem strony internetowej.

Zapraszamy klientów z miast : Warszawa Kraków Katowice Wrocław Poznań Szczecin Rzeszów Łódź Częstochowa Bielsko Białystok Kielce Radom Lublin Kalisz Leszno Przemyśl Konin Siedlce Stalowa Wola Zakopane Opole Zielona Góra Chełm Płock Gorzów Piła Gniezno Włocławek Łomża Olsztyn Koszalin Słupsk.