Matrix SoColor Pre-Bonded farba do włosów 5 AV 90

  • Dodaj recenzję:
  • 319519
  • Producent: Matrix
  • Kod producenta: 3474636989812
  • szt.
  • Cena netto: 21,91 zł 26,95 zł

Matrix

SoColor Beauty

Farba do włosów

 90 ml

Farba w kremie stworzona do pokrywania włosów które w większości są siwe. Dzięki żelowo -kremowej formule ma bardzo gęstą i wydajną konsystencję, i idealnie łączy się z aktywatorem, co ułatwia precyzyjną aplikację, idealnie przylega do powierzchni włosa, nie spływa i idealnie wnika w głąb jego struktury. Nowa formuła wzbogacona jest ochronną technologią Pre-Bonded, dzięki temu włosy są chronione przed zniszczeniami podczas koloryzacji. Kosmetyk zapewnia intensywne, pełne blasku kolory na długi czas. Technologia Pe-Bonded oparta jest na taurynie i polimerach kationowych. Chroni ona wewnętrzną strukturę włosa podczas farbowania, a dodatkowo wzmacnia włosy zmniejszając widoczne uszkodzenia.

Sposób użycia:

Do farby należy dokupić oksydant. Zmieszać farbę z oksydantem w proporcjach podanych na opakowaniu. Nakładać na włosy i trzymać czas wskazany przez producenta. Wskazówki dotyczące koloryzacji znajdują się w dołączonej do kosmetyku ulotce. Produkt profesjonalny

 

FARBA DO WŁOSÓW - MATRIX SOCOLOR beauty 90 ml - od KTPI.pl : to hurtownia fryzjerska z 11 letnim stażem - najniższe ceny, opinie, stosowanie, porady - kupuj tanio, online przez internet - Obsługujemy klientów z miast : Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Łódź, Gdańsk, Lublin, Białystok, Szczecin, Kielce, Zakopane, Olsztyn.


Wyświetl farby: pojedynczo