Wella Koleston Perfect Innosense Farba 60 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 304566
  • Producent: Wella
  • Kod producenta: 4015600809195
  • szt.
  • Cena netto: 23,98 zł 29,50 zł

WELLA

KOLESTON PERFECT

INNOSENSE

FARBA

60 ml

 

Koleston Perfect Innosense – nowy wymiar koloryzacji permanentnej z Wella Professionals

 

Coraz więcej osób stara się wybierać świadomie produkty, z których korzysta. Zdrowie, poczucie komfortu oraz bliski kontakt z naturą to wartości, które stają się coraz bardziej pożądane. Zmienia się również nasz sposób dbania o siebie i swoją urodę. Wella Professionals, wychodząc na przeciw tym trendom, wprowadza nową ulepszoną wersję Koleston Perfect – Innosense. To farba, która gwarantuje idealne krycie, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia alergii.

 

Koloryzacja marki Wella Professionals to bogate portfolio ekskluzywnych farb, które w pełni odpwiadają na potrzeby najbardziej wymagających kobiet. Nowość w portfolio marki - Koleston Perfect Innosence to nowoczesna wersja koloryzacji permanentnej, która minimalizuje także ryzyko wystąpienia alergii.

 

Koleston Perfect Innosence zapewnia włosom głębokie, mocno nasycone kolory. Efekt, który gwarantuje to idealnie równy, żywy i pełen blasku kolor na całej długości włosów. Produkt, mimo swojej łagodnej formuły, pokrywa również w 100% siwe włosy. Zmiana koloru z Koleston Perfect Innosence jest możliwa aż o trzy tony. Farba zawiera o 25% więcej składników pielęgnujących.*

 

Prawie połowa klietnów salonów, korzystających z profesjonalnej koloryzacji skarży się na występowanie reakcji alergicznych towarzyszących koloryzacji. Formuła Koleston Perfect Innosense oparta jest na bazie innowacyjnej opatentowanej molekuły ME+ z pigmentem, która odpowiada za minimalizację wystąpienia odczynu alergicznego – to właśnie pigmenty, zawarte w farbach do włosów, mogą silnie uczulać. Zaletą produktu jest również jego delikatny kwiatowy zapach – perfumaty też mogą uczulać, dlatego w farbie zmniejszono ich intensywność.

 

Wella Professionals umożliwia teraz trwałą koloryzację, która jest jednoczesnie delikatna skóry głowy. PaletaKoleston Perfect Innosense składa się z 29 odcieni. W gamie znajdują słoneczne blondy, ciepłe brązy, elegnacka czerń oraz zmysłowe rudości.

 

 

Koleston Perfect Innosense współpracuje z Welloxon Pefect i emulsją Color Touch oraz Color.id.