Vitalitys Art Absolute Pure Farba Złota 60ml

  • Dodaj recenzję:
  • 315366
  • Producent: Vitality's
  • Kod producenta: 8012603012191
  • szt.
  • Cena netto: 15,00 zł 18,45 zł

VITALITY'S

ART

ABSOLUTE PURE

FARBA W KREMIE

ZŁOTA

60ml

 

Pozwala na otrzymywanie żywych odcieni. Nie zawiera amoniaku, może być używany wyłącznie w połączeniu z farbą Art. Absolute. Nadaje trwały kolor i połysk.

 

 

Sposób użycia:

Przygotowanie:

Do naczynia nie metalowego wyciskamy wybraną farbę Art. Absolute i mieszamy z odpowiednią emulsją utleniającą ART. Performer (20vol-6% aby rozjaśnić o ton, 30vol-9% o 2/3 tony). Dodajemy również zawartość saszetki Protektor oil i na koniec dokładamy Art. Absolute Pure w ilościach opisanych poniżej

Art. Absolute Pure nie zawiera amoniaku, dlatego nie liczymy na niego emulsji utleniającej. Nie może być stosowany sam ani w mieszankach z utleniaczem.

Maksymalna ilość ekstraktu nie może być większa niż połowa ilości farby.

 

Przykład:

50g farby Art. Absolute + 75g emulsji utleniającej Art. Performer + 1 saszetka olejku Protektor oil + 10g Art. Absolute Pure.

 

Nakładanie:

Dokładnie mieszamy wszystkie składniki, aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Nakładamy na włosy suche wcześniej nie myte. Pozostawiamy na 35 minut. Po upłynięciu czasu dokładnie rozprowadzamy farbę przy pomocy lekkiego masażu z niewielką ilością wody. Następnie spłukujemy obficie. Na zakończenie myjemy głowę szamponem Technica+ dla utrwalenia koloru i stosujemy maskę Technica+.

Wybranay kolor proszę wybrać z listy poniżej.