Vitalitys Art Trwała Farba Absolute 100 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 303395
  • Producent: Vitality's
  • Kod producenta: 8012603007661
  • szt.
  • Cena netto: 15,44 zł 18,99 zł

VITALITY'S

ART

ABSOLUTE

TRWAŁA FARBA

Z MEGA POŁYSKIEM

100ml

 

To profesjonalny kosmetyk fryzjerski, stosowany w najlepszych salonach fryzjerskich. Jakość profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich nie może być porównywana do produktów sklepowych czy marketowych. Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie są kilkukrotnie lepsze od sklepowych dzięki unikalnym formułom składu przez co są niemal idealnymi kosmetykami.

 

OPIS PRODUKTU:

ART ABSOLUTE COLOUR CREAM Jest to trwała

i niezwykle wydajna farba do włosów firmy VITALITY'S. Dzięki zawartości ekstraktów z lipy i nagietka oraz dodatkowym olejkom PROTEKTOR OIL pozwala osiągnąć efekt niezwykłego koloru i połysku przy skutecznej ochronie skóry głowy i włosów. Zawartość nowej formuły kolorantów gwarantuje długotrwałość koloru. W produkcie tym wykorzystano technologię tzw. "podwójnego efektu", czyli połączenia formuły olejków PROTEKTOR OIL oraz kremu koloryzującego ART ABSOLUTE.
Nieskończona seria tonacji, łatwość aplikacji oraz przyjemny zapach kremu sprawia, że produkt jest chętnie stosowany przez stylistów.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów należy nakładać produkty koloryzujące Vitality's według następujących wskazówek :
- Działania wstępne - należy zbadać skórę głowy

i włosy biorąc pod uwagę ich stan, naturalny kolor lub ewentualny kolor uzyskany poprzez farbowanie, zamierzony rezultat, obecność siwych włosów i ich ilość.


Sposób użycia:

Przy użyciu odpowiednich przyborów przygotować farbę w przeznaczonym do tego miejscu, zawsze radzimy odważać zarówno farbę jak i emulsję utleniającą. Jako alternatywę można użyć pojemnika z miarką do odmierzenia emulsji utleniającej i podziałki na tubce z farbą.


Sposób nakładania:

Radzimy nakładać produkt na umyte i osuszone włosy.
Dokładne informacje o nakładaniu i czasie trzymania dostępne są w załączonej do produktu ulotce.